Xbox wysyła znakomite prezenty dla fanów z okazji 20-lecia marki. Gracze są zachwyceni pamiątkami

News
2144V
Xbox wysyła znakomite prezenty dla fanów z okazji 20-lecia marki. Gracze są zachwyceni pamiątkami
Wojciech Gruszczyk | 23.11.2021, 19:28

Microsoft nie próżnuje i producent Xboksów wpadł na kolejną przyjemną inicjatywę. Wybrani fani marki otrzymali upominki od amerykańskiej korporacji. Gracze z okazji 20-lecia Xboksa zgarnęli między innymi kontrolery.

Microsoft zaskakuje kolejnymi inicjatywami. Producent amerykańskiej platformy postanowił zaskoczyć graczy i wysłał do losowych klientów upominki – zainteresowani, którzy wcześniej zarejestrowali się w Xbox Fanfest odebrali bardzo ciekawe paczki.

W pudełku obok limitowanego kontrolera do Xboksa Series X z motywem Halo oraz zdrapki na 12 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate znalazła się również duża, kryształowa statuetka. Na przedmiocie pojawiło się logo 20-lecia marki Xbox oraz laserowo wygrawerowany gamertag gracza.

W pakiecie znalazła się również notka z następującymi słowami: „Jako podziękowanie za uczestnictwo w obchodach 20 lat marki Xbox, podarujemy Ci zestaw pamiątek FanFast 20 Years of Xbox”.

Jest to bez wątpienia miły gest, który na pewno docenią wierni sympatycy marki Xbox. Amerykańska korporacja od kilku miesięcy dba o bardzo dobre relacje ze społecznością i trudno w tym miejscu narzekać.

„Dzięki @Xbox !

To do kolejnych 20 

#giftfromXbox #XboxFanFest”

„#giftfromxbox

Jestem za to bardzo wdzięczny! Niesamowite!”

„Całkowicie nie dowierzam. Dostałem niesamowitą paczkę od #xboxfanfest ! Co za piękny #giftfromxbox ! Rozpłakałem się i przypomniałem sobie dawne czasy i jak na ironię gram w Halo CE, moją pierwszą grę na konsolę Xbox. @aarongreenberg @XboxP3 @majornelson @Xbox macie fana na całe życie. Dziękuję”.

https://twitter.com/chrisbweaver/status/1462247351507030020

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/xbox-is-sending-20th-anniversary-gift-packages-to-random-fans/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych