Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.11.2021 14:19
Grand Theft Auto The Trilogy – The Definitive Edition
1164V

GTA 6 i inne projekty Rockstar mogą zostać opóźnione przez naprawę GTA The Trilogy The Definitive Edition

Rockstar ma angażować swoich pracowników do prac nad GTA The Trilogy The Definitive Edition. Jeśli wiadomość zostanie potwierdzona, to prace nad innymi projektami studia zostaną opóźnione. Twórcy rozwijają dodatki do GTA Online, Red Dead Online oraz wciąż opracowują niezapowiedziane GTA 6.

Pojawiają się złe wieści dla graczy, którzy wyczekują na nowe produkcje Rockstar lub chcą zapoznać się z istotnymi nowościami w GTA Online i Red Dead Online. Twórcy mają aktualnie pracować nad naprawą GTA The Trilogy The Definitive Edition.

Jak wiadomo Rockstar w zeszłym tygodniu przeprosił za jakość trylogii GTA oraz opublikowano pierwszą aktualizację. Przed deweloperami długa droga, jednak według najnowszych doniesień – studio chce przyspieszyć prace.

Tez2, jeden z insiderów, który jako pierwszy informował o powrocie trylogii Grand Theft Auto, otrzymał informacje od źródeł z Rockstar twórcy mają „przeznaczać więcej zasobów i twórców”, by pomóc w rozwoju kolekcji GTA. Deweloperzy mają pracować nad między innymi łatkami i poprawkami.

Informator zauważa, że „istnieje spora szansa” na zmiany w harmonogramie Rockstar, ponieważ twórcy mają zajmować się GTA The Trilogy The Definitive Edition, więc nie będą mogli skupiać się na rozwoju GTA Online, Red Dead Online oraz jak możemy się domyślać – także GTA 6.

Jak wiadomo GTA The Trilogy The Definitive Edition aktualnie nie prezentuje oczekiwanej jakości, więc Rockstar może chcieć jak najszybciej rozwiązać problemy gry, by następnie móc w spokoju rozwijać kolejne projekty.

Źródło: Twitter: TezFunz2

Tagi: Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition GTA 6 Rockstar Take-Two Interactive