Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.11.2021 13:46
Games with Gold grudzień 2021
3518V

Games with Gold na grudzień wyciekło? Gracze mają otrzymać 4 gry na Xboksy

Microsoft ma szykować cztery gry dla klientów Xbox Live Gold oraz Games with Gold Ultimate. Oferta została przedstawiona przez znane źródło i zapewne także tym razem dziennikarze opublikowali ostateczną listę gier przygotowanych przez producenta.

Microsoft pewnie dopiero pod koniec aktualnego lub na początku przyszłego tygodnia przedstawi ofertę Games with Gold na grudzień, ale już teraz produkcje zostały ujawnione przez dealabs – to właśnie na tej stronie w ostatnich miesiącach systematycznie pojawiają się listy PlayStation Plus przed publikacją Sony.

Games with Gold – grudzień 2021

  • The Escapists 2 (od 1 do 31 grudnia)
  • Tropico 5 Penultimate Edition (od 16 grudnia do 15 stycznia)
  • Orcs Must Die! (od 1 do 15 grudnia)
  • Insanely Twisted Shadow Planet (od 16 do 31 grudnia)

Nie możemy mieć pewności, że właśnie tak wygląda Games with Gold na grudzień, jednak akurat to źródło w ostatnim czasie bardzo celnie przewidywało listy gier Sony.

Zestawienie nie jest wybitne, jednak od pewnego czasu Games with Gold jest tylko małym dodatkiem do najciekawszych produkcji zmierzających do Xbox Game Pass.

Co sądzicie o przedstawionej ofercie? Na pewno interesująco zapowiada się Tropico 5 Penultimate Edition, ponieważ jest to rozbudowana wersja strategii, która zawiera podstawkę, dwa dodatki („The Big Cheese” i „Hostile Takeover”), a także 5 całkowicie nowych map wyłącznie dla konsoli Xbox One.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/decembers-xbox-live-games-with-gold-could-have-been-revealed-early/

Tagi: Games with Gold Games with Gold grudzień Xbox Xbox One Xbox Series X|S