Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.11.2021 20:03
Switch promocja
3928V

Nintendo Switch w promocji. Konsola w bardzo dobrej cenie [Aktualizacja #1]

Ruszyła wielka promocja na Nintendo Switcha. Urządzenie możecie zgarnąć w bardzo dobrej cenie i będzie to na pewno świetna okazja, by jeszcze w 2021 roku zapoznać się z wielkimi hitami przygotowanymi wyłącznie dla konsoli japońskiej korporacji.

Już w zeszłym tygodniu miałem okazję zapowiadać tę promocję. Nintendo Switch z 2019 roku (lepsza bateria) jest dostępny za zaledwie 1099 zł. Oferta powinna zainteresować wielu graczy, ponieważ jeszcze do niedawna w tej cenie mogliśmy kupić jedynie edycję Lite.

Sprzęt Big N systematycznie otrzymuje znakomite, ekskluzywne gry i naprawdę warto posiadać w domu dodatkową platformę, ponieważ Nintendo stale w ciekawy sposób rozbudowuje ofertę. Gracze mogą liczyć nie tylko na mocne gry od partnerów zewnętrznych, ale Japończycy pamiętają o współpracy z deweloperami third-party, którzy również opracowują pozycje na wyłączność.

W ostatnich dniach na Nintendo Switchu zadebiutowały nowe Pokemony, ale w ostatnich miesiącach na urządzenie trafiły także między innymi: Shin Megami Tensei V, Mario Party Superstars, Metroid Dread, WarioWare: Get It Together!, No More Heroes 3, The Legend of Zelda: Skyward Sword HD, Monster Hunter Stories 2 czy też Mario Golf: Super Rush.

Zamierzacie kupić Nintendo Switcha?

[Aktualizacja - oferta wykupiona]

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-gamingowy/konsola-nintendo-switch-neon-redblue-v2-za-1099-zl-na-black-week-allegro/

Tagi: Nintendo Nintendo Switch Promocja Switch