Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 21.11.2021 08:30
Kingdom Come: Deliverance sprzedaż
1148V

Kingdom Come: Deliverance z całkiem dobrą sprzedażą. Gra od Warhorse Studios przekroczyła 4 miliony kopii

W Internecie pojawiły się najnowsze dane sprzedażowe dotyczące głośnej produkcji wydanej przez Deep Silver. Wynik może zadowalać stosunkowo małe studio.

Kingdom Come: Deliverance to gra, która w 2018 została przez wielu uznana za "czarnego konia" roku. Cóż, pomimo wielu błędów, które gracze wypominali przy okazji premiery, przygoda była zdecydowanie czymś, czego spore grono ludzi oczekiwało. Projekt okazał się na tyle dużym sukcesem, że jeszcze w tym roku zapowiedziano przeniesienie go na Nintendo Switch.

A o jakiej skali sukcesu mówimy? To zdradzają najnowsze dane sprzedażowe samej produkcji. Być może pamiętacie, gdy w wakacje ubiegłego roku ogłaszano, iż udało się przekroczyć 3 miliony sprzedanych egzemplarzy. Jak się okazuje, gra cały czas cieszy się sporym zainteresowaniem, albowiem najnowsze wyniki mówią już o przekroczonej granicy czterech milionów sztuk.

I jest to zdecydowanie wynik, który dla takiego studia jest na pewno dobrą sprawą. Zresztą, potwierdzają to choćby doniesienia o sequelu, która miałaby trafić na rynek już za jakiś czas. Na ten moment wciąż niewiele wiadomo, ale przychody z pierwszej części bez wątpienia zachęcają, aby wreszcie ruszyć z projektem wyczekiwanym przez graczy. Sprawdzilibyście kontynuację?

Źródło: https://www.gamereactor.eu/kingdom-come-deliverance-has-sold-4-million-units/

Tagi: Deep Silver Kingdom Come: Deliverance Warhorse Studios