Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 09.06.2021 16:02
Kingdom Come Deliverance 2
622V

Kingdom Come Deliverance 2 zostanie ujawniony w trakcie E3 2021? Deweloperzy zapowiadają obfity tydzień

Według najnowszych plotek, mocno wyczekiwane Kingdom Come Deliverance 2 zostanie ujawnione już 11 czerwca w trakcie E3 2021.

To, że Kingdom Come Deliverance 2 powstaje, wiadomo już od kilkunastu miesięcy. Studio niejednokrotnie wspominało, że poszukuje nowych osób do prac nad grą osadzoną w średniowieczu. Nie brakowało także zdjęć przedstawiających sesje motion-capture, w których pierwsze skrzypce grały tarcze i miecze.

Kingdom Come: Deliverance zadebiutowało na początku 2018 roku i wydaje się, że dosłownie za dwa dni zostanie zapowiedziana jego pełnoprawna kontynuacja. Wydawca rzeczonego tytułu, Deep Silver, udostępnił niedawno post, w którym udostępnił link do strony "weknowsomethingyoudontknow.com" przekierowującej na transmisję na żywo - jeśli do niej dołączymy, naszym oczom ukaże się biurko, a obok niego takie przedmioty, jak korona czy maczuga.

Oczywiście dwie rzeczy umiejscowione w pokoju nic konkretnego nam nie mówią, ale głos w tej sprawie zabrał pracownik Warhorse Studios odpowiadający za relacje ze społecznością - Tobias Stolz-Zwilling. Niedawno polubił on na Twitterze posty skupiające się na Kingdom Come Deliverance 2, jednocześnie oznajmiając, że nadchodzący tydzień będzie obfity.

W co dokładnie? Tego powinniśmy dowiedzieć się już 11 czerwca o godzinie 21:00 czasu polskiego.

Źródło: https://segmentnext.com/2021/06/08/kingdom-come-deliverance-2-summer-game-fest-2021/

Tagi: Deep Silver Kingdom Come: Deliverance Warhorse Studios