Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.11.2021 20:32
GTA The Trilogy The Definitive Edition
1487V

GTA The Trilogy The Definitive Edition z pokazem najlepszych bugów. Komiczny materiał prezentuje gry

Rockstar zapowiedziało już opracowanie aktualizacji do GTA The Trilogy The Definitive Edition, jednak gracze chętnie dzielą się materiałami, które pokazują, z jakimi błędami mierzy się aktualnie zestaw produkcji. Zobaczcie kompilacje najlepszych bugów.

GTA 3, GTA Vice City i GTA San Andreas to dla wielu graczy legendarne przygody, które miały powrócić w blasku. Jak jednak wiemy – Rockstar dzisiaj przeprosiło za jakość produkcji i już wkrótce na rynku pojawi się pierwsza aktualizacja, a deweloperzy obiecują doprowadzić wszystkie przygody do najwyższej jakości.

Gracze jednak spędzają wolny czas w ulubionych miastach i przynajmniej aktualnie w GTA The Trilogy The Definitive Edition dzieje się dużo dziwnych sytuacji. Latające postacie, wybuchające samochody, możliwość wskoczenia pod wodę, helikopter latający pod ziemią i wiele, wiele więcej. Redakcja IGN wykorzystuje prace społeczności, by pokazać, z jakimi problemami możemy zmierzyć się w kolekcji.

Naprawienie Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition będzie na pewno bardzo wymagającym wyzwaniem, jednak jak wiemy wiele produkcji powróciło do życia dzięki aktualizacjom. Czy tak będzie z trylogią GTA? Przekonamy się w następnych miesiącach.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition Rockstar Take-Two Interactive