Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.11.2021 17:52
World of Warcraft Complete Edition
2348V

World of Warcraft Complete Edition niespodzianką Blizzarda? Gra pojawiła się w sklepie Microsoftu

Jeszcze przed końcem roku może odbyć się prezentacja kolejnej gry Blizzarda. Gracze natrafili na wzmiankę o „World of Warcraft Complete Edition”, co pewnie nie jest dużym zaskoczeniem, ale informacja miała zostać dodana do cyfrowego sklepu Microsoftu.

Blizzard ma wiele wewnętrznych problemów, z którymi korporacja musi się zmierzyć, ale możemy mieć pewność, że deweloperzy wciąż rozwijają gry oraz dodatki. Trudno powiedzieć, jakie będą kolejne ruchy korporacji, ale jeden z graczy dość niespodziewanie natrafił na „World of Warcraft Complete Edition”.

Pojawienie się rozbudowanego wydania World of Warcraft pewnie nie będzie gigantycznym zaskoczeniem dla wiernych fanów świata MMORPG, jednak dane zostały wrzucone w dość niespodziewanym miejscu.

Kilka dni temu Microsoft odświeżył swój sklep i gracze przeszukiwali kod źródłowy witryny – to właśnie w tym miejscu udało się natknąć na produkcję Blizzarda. „World of Warcraft Complete Edition” zostało dodane na Xbox.com do zakładki „nachodzące gry” i tytuł ma rzekomo trafić na rynek 9 grudnia.

To właśnie w tym dniu odbywa się kolejny The Game Awards, więc bardzo możliwe, że World of Warcraft Complete Edition zostanie ujawnione właśnie na tej imprezie.

Nie możemy mieć pewności, że faktycznie World of Warcraft Complete Edition nadciąga, ale jak wiadomo tytuł przeżywa kryzys, więc może faktycznie Blizzard zdecyduje się uwolnić produkcję ze swojej platformy?

World of Warcraft Complete Edition niespodzianką Blizzarda

Źródło: https://www.resetera.com/threads/blizzard-set-to-announce-world-of-warcraft-complete-edition-for-consoles-at-tga-rumor.516483/

Tagi: Blizzard Entertainment World of Warcraft