Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.11.2021 18:31
Microsoft Flight Simulator GOTY
753V

Microsoft Flight Simulator GOTY za darmo w Xbox Game Pass. Gracze mogą sprawdzić nowości

Twórcy Microsoft Flight Simulator nie zwalniają. Na rynku i w katalogu Xbox Game Pass pojawiło się nowe wydanie symulatora, które pozwala graczom zapoznać się z nową zawartością. Fani mogą także sprawdzić płatny dodatek Reno Air Races.

W zeszłym miesiącu Microsoft zapowiedział rozbudowane wydanie Microsoft Flight Simulator. Wersja GOTY oferuje sporo nowej zawartości oraz ulepszenia, więc propozycja powinna zainteresować wielu graczy – w końcu sympatycy pozycji będą mogli sprawdzić między innymi nowe samoloty. Już wcześniej pokazywaliśmy w akcji F/A-18.

Microsoft Flight Simulator GOTY możemy kupić osobno lub pobrać w ramach abonamentu Xbox Game Pass, więc jeśli jesteście klientami usługi amerykańskiej korporacji, to bez problemu jeszcze dzisiaj wieczorem sprawdzicie nowości.

Na rynku pojawiło się także rozszerzenie „Reno Air Races”, które pozwala graczom wziąć udział w „najszybszym sporcie wyścigowym na świecie”. Fani w końcu otrzymają możliwość sprawdzenia swoich umiejętności z innymi pilotami. Warto podkreślić, że deweloperzy w tym wypadku zadbali o dziesiątki nowych samolotów – firma ściśle współpracowała z Reno Air Racing Association.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Asobo Studio Microsoft Flight Simulator Xbox Game Studios