Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.11.2021 05:13
Gry na PS5 i PC za darmo.
8922V

Gry na PS5 i PC za darmo. Gracze mogą pobrać łącznie 3 produkcje

Nie możemy dzisiaj narzekać na brak produkcji za darmo. Dzięki specjalnej ofercie posiadacze PlayStation 5 pobiorą jedną produkcję za darmo, a cyfrowa kupka wstydu na PC zostanie rozbudowana o kolejne trzy tytuły. Poznajcie szczegóły.

Najnowsza oferta przygotowana przez zespoły [namethemachine], Arbitrarily Good Productions oraz Epic Games może zainteresować wielu graczy, ponieważ na początek posiadacze PlayStation 5 i sympatycy rozgrywki na PC pobiorą Kid a Mnesia, czyli specjalne doświadczenie przygotowane dla fanów zespołu Radiohead. Jeśli wcześniej nie słyszeliście o tej propozycji – TUTAJ znajdziecie zwiastun.

Twórcy silnika Unreal Engine rozpieszczają dzisiaj graczy i w ofercie Epic Games Store pojawiły się jeszcze dwie dodatkowe gry za darmo. Klienci pobiorą Guild of Dungeoneering oraz Never Alone – dwa tytuły są dostępne do 25 listopada, godziny 17:00.

Epic Games zapowiedziało również ofertę na kolejny tydzień i od 25 listopada będziecie mogli wrzucić na listę Antstream (Epic Welcome Pack) oraz theHunter: Call of the Wild. Tytuły będą oferowane za darmo przez siedem dni.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/pl/free-games
PlayStation Store

Tagi: Epic Games Store pc playstation store Promocja PS5