Microsoft Flight Simulator z pierwszym wojskowym odrzutowcem w akcji. Prezentacja F/A-18 z wydania GOTY

News
1184V
Microsoft Flight Simulator z pierwszym wojskowym odrzutowcem w akcji. Prezentacja F/A-18 z wydania GOTY
Bartosz Dawidowski | 17.11.2021, 12:21

Gigant z Redmond zapowiedział w październiku, że wprowadzi niedługo na rynek wydanie Microsoft Flight Simulator Game of the Year. Nadszedł czas na wzbicie się w przestworza w militarnym stylu.

Jeszcze w tym tygodniu, dokładnie 18 listopada, na rynek wleci Microsoft Flight Simulator Game of the Year Edition (PC i Xbox Series X/S). Największą atrakcją w edycji GOTY jest 5 nowych samolotów. Chodzi o następujące maszyny:

  • Boeing F/A-18 Super Hornet
  • VoloCity
  • Pilatus PC-6 Porter
  • CubCrafters NX Cub
  • Aviat Pitts Special S1S

Najciekawszy z tej grupy wydaje się oczywiście Super Hornet - to pierwsza militarna maszyna odrzutowa, która pojawi się w zachwalanej grze. Dziś mamy okazję dokładnie się jej przyjrzeć. Poniżej czeka na was dokładna prezentacja F/A-18 trwająca prawie 1 godzinę.

Oprócz tego w Microsoft Flight Simulator Game of the Year Edition pojawi się m.in. 8 przygotowanych z dbałością o najmniejsze szczegóły lotnisk, świeże samouczki i rozbudowany system pogody. Co ważne - aktualizacja GOTY będzie darmowa dla posiadaczy podstawowego wydania gry. Wszystkie szczegóły na temat nowości występujących w edycji GOTY czekają na was tutaj.

https://youtu.be/L-drk0GVzkY
https://youtu.be/x2C3d4pMo40

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych