redakcja PPE redakcja PPE 19.11.2021 13:52
Battlefield 2042 w RTV Euro AGD
670V

Battlefield 2042 w RTV Euro AGD! Zamów już teraz

Dzisiaj debiutuje nowa odsłona popularnej serii Battlefield. Najnowsza edycja to powrót do wojny totalnej, z której słynie ta kultowa seria gier. Zapraszamy do sprawdzenia oferty sieci RTV Euro AGD - zamów grę już dzisiaj!

Materiał powstał przy współpracy z RTV Euro AGD.

Battlefield 2042 to kolejna odsłona kultowej serii pierwszoosobowych strzelanek. Sieć RTV Euro AGD zaprasza do skorzystania ze swojej oferty, w ramach której możecie zamówić grę Battlefield 2042 na wybraną platformę. Każda z dostępnych wersji objęta jest darmową wysyłką

Battlefield 2042 to pierwszoosobowa strzelanka będąca powrotem do wojny totalnej, z której słynie ta kultowa seria gier. W niedalekiej przyszłości porządek na świecie został zachwiany. Dynamicznie zmieniające się pola bitew będą wymagały od Ciebie adaptacji i przezwyciężania trudności przy pomocy Twojego oddziału i nowoczesnego arsenału. Battlefield 2042 oddaje w wasze ręce globalne pola bitew o niespotykanej dotąd skali dzięki wsparciu rozgrywki dla 128 graczy. Na graczy czeka tu ogromna moc wrażeń, od zaktualizowanych trybów gry wieloosobowej, takich jak Podbój czy Przełamanie, po zupełnie nową Strefę Zagrożenia.

Rok 2042 – ekstremalne wydarzenia klimatyczne i walki o zasoby zmieniły układ sił na świecie. Stany Zjednoczone i Rosja stoją u progu wojny, podczas gdy bezpaństwowi weterani tworzą niezależne grupy zwane oddziałami specjalnymi. Walcz, by kształtować przyszłość w tym nieznanym dotąd teatrze wojny.

Battlefield 2042 w RTV Euro AGD

Tagi: euro rtv agd