Iza Łęcka Iza Łęcka 18.11.2021 11:32
Maneater ray tracing
1068V

Maneater otrzymał ray tracing na PS5 i XSX. Zobaczcie porównanie

Blindside Interactive świętuje wysoką sprzedaż przygody rekina. Maneater otrzymał aktualizację, która wprowadza opcję ray tracingu na najnowszych konsolach Sony oraz Microsoftu, a także usprawnienie kilku pojawiających się błędów.

Maneater zadebiutował na pierwszych platformach w maju 2020 roku, zaskakując odbiorców i spotykając się z ocenami na średnim poziomie. Studio opracowało grę promowaną jako „RPG akcji w otwartym świecie”, której głównym bohaterem została żarłoczna bestia. Nietypowa koncepcja zebrała sporo pochwał za umiejscowienie wydarzeń oraz interesujące misje.

Od czasu pierwszej premiery ludojad zawędrował na Nintendo Switcha, PlayStation 5 i Xboksy Series X|S. Przygoda cieszy się sporym zainteresowaniem  twórcy wczoraj pochwalili się sprzedażą aż 5 mln egzemplarzy produkcji. To duży sukces nowego IP.

„Oficjalnie 5 milionów mściwych rekinów sieje spustoszenie w Port Clovis!

Chcąc to uczcić, wydaliśmy specjalną aktualizację na konsole, która dodaje kilka ulepszeń, w tym RAY TRACING na PS5 i Xbox Series X! Pełne informacje o aktualizacji poniżej”.

Wysoki rezultat stał się pretekstem do wprowadzenia kolejnych poprawek. Oprócz pozbycia się uciążliwych niedoróbek Blindside Interactive oferuje użytkownikom PlayStation 5 i Xboksów Series X rozgrywkę z ray tracingiem. Poniżej możecie sprawdzić porównanie, które pokazuje ulepszoną oprawę.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie także Marvel: Strażnicy Galaktyki otrzymało patch, który pozwoli doświadczyć ray tracingu na nowych konsolach Sony i Microsoftu.

Źródło: Twitter: maneatergame

Tagi: Blindside Interactive Deep Silver Maneater