Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.11.2021 17:28
Serial The Last of Us - Gabriel Luna jako Tommy
2151V

Serial The Last of Us - Gabriel Luna jako Tommy na pierwszych zdjęciach z planu

Prace nad „The Last of Us” trwają i choć Sony oraz HBO nie zdecydowały się na prezentację bohaterów, to najnowsze zdjęcia pozwalają sprawdzić, jak Gabriel Luna prezentuje się w roli brata Joela. Tommy może odegrać ważną rolę w historii.

Od kilku tygodni pojawiają się nowe materiały z planu „The last of Us”, które potwierdzają, że prace na serialem trwają, a kolejni aktorzy dołączają do obsady. Wcześniej widzieliśmy kilka fotek prezentujących między innymi Pedro Pascala i Bellę Ramsey jako Joel oraz Ellie, ale tym razem mieszkańcom Kanady udało się złapać Gabriela Lunę.

Aktora możecie kojarzyć z takich produkcji jak: „Agenci T.A.R.C.Z.Y.” czy też „Terminator: Mroczne przeznaczenie”, ale teraz Luna wskoczy w buty Tommy'ego Millera, czyli brata głównego bohatera „The Last of Us”.

Tommy pojawił się w The Last of Us i The Last of Us 2 od Naughty Dog i wydarzenia z nim mogą zostać w ciekawy sposób rozbudowane, by zapewnić graczom oraz widzom dodatkowe wrażenia.

Czy Waszym zdaniem Gabriel Luna będzie dobrze prezentował się jako Tommy Miller? Prace na planie „The Last of Us” trwają i zapewne dopiero w przyszłym roku rozpocznie się konkretna promocja serialu.

The Last of Us Tommy - 1+

The Last of Us Tommy - 2

Źródło: Twitter: HBOsTheLastofUs

Tagi: Gabriel Luna HBO Naughty Dog serial The Last of Us the last of us