Serial The Last of Us na nowych ujęciach. Bella Ramsey jako Ellie na pierwszych materiałach

Filmy i seriale
6910V
Serial The Last of Us na nowych ujęciach. Bella Ramsey jako Ellie na pierwszych materiałach
Iza Łęcka | 18.10.2021, 12:09

Ekipa serialu „The Last of Us” skupia się na kolejnych ujęciach do poszczególnych epizodów, a w ślad za nią podążają fani, którzy uwieczniają poczynania aktorów oraz scenografię. Sprawdźmy, jak prezentują się Pedro Pascal i Bella Ramsey jako Joel oraz Ellie.

Od pierwszego ogłoszenia współpracy HBO i Sony przy serialu „The Last of Us” serca wielu sympatyków produkcji Naughty Dog zamarły, a gracze czekali na wszelkie doniesienia dotyczące produkcji. Scenariusz do serii stworzyli Craig Mazin oraz Neil Druckmann, którzy podkreślili, że oprócz kilku zmian typowych dla projektów tego typu, pozycja będzie wiernie odtwarzać wydarzenia z gry – na niektórych wcześniej udostępnionych materiałach mogliśmy się już o tym przekonać.

Prace na planie „The Last of Us” w Calgary potrwają najprawdopodobniej do kwietnia przyszłego roku. Zgodnie z najnowszymi informacjami zespół nagrywa już poszczególne sceny do trzeciego odcinka, za którego reżyserię podobno odpowiada sam Druckmann. Wcześniej mówiono, że wiceprezes Naughty Dog osobiście zajmie się niektórymi epizodami.

Na poniższych ujęciach możemy przyjrzeć się aktorom wcielającym się w głównych bohaterów – Belli Ramsey, Pedro Pascalowi oraz Annie Torv. Entuzjaści projektu nie zrezygnowali również z pokazania kolejnych elementów scenografii. Trzeba przyznać, że obraz opuszczonego miasta dotkniętego epidemią prezentuje się szczególnie klimatycznie, a porównania z oryginałem dają nadzieję na bardzo dobrą realizację.

HBO nie wskazało jeszcze oficjalnej daty premiery „The Last of Us”, lecz mówi się, że serial zadebiutuje pod koniec 2022 roku. Z niecierpliwością czekamy na zwiastun produkcji – o projektach stacji można wiele powiedzieć, jednak nie można im odmówić solidnej jakości. Już po nieoficjalnych materiałach widać, że przygoda Joela i Ellie przeniesiona do nowego medium zapowiada się na niemałe widowisko.

The Last of Us - serial - HBO - 1

The Last of Us - serial - HBO - 2

Źródło: Twitter: HBOsTheLastofUs Facebook: TheLastOfUsBR

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych