Gry z Xboksów Series X|S na Xboksie One. Produkcje na XSX|S bez pobierania

News
2958V
Gry z Xboksów Series X|S na Xboksie One. Produkcje na XSX|S bez pobierania
Wojciech Gruszczyk | 17.11.2021, 17:05

Microsoft właśnie ogłosił kolejną ważną wiadomość. Od dzisiaj Xbox Cloud Gaming jest dostępny również na Xboksie Series X|S i Xboksie One, więc wszyscy zainteresowani mogą sprawdzać next-genowe gry. Na starszym sprzęcie włączycie między innymi The Medium i The Riftbreaker.

Microsoft chce dostarczać next-genowe produkcje na różne urządzenia i Xbox Cloud Gaming zapewni przyjemną rozgrywkę na kolejnej platformie. Już kilka dni temu informowaliśmy o testach usługi na Xboksie One, a teraz możemy potwierdzić, że propozycja jest dostępna dla wszystkich.

Chmura pozwoli ogrywać najnowsze gry nie tylko na smartfonie, tablecie, w przeglądarce czy też w aplikacji – zainteresowani włączą teraz Xboksy One i otrzymają dostęp do nowoczesnych produkcji. W 2021 roku są to między innymi The Medium, Recompile i The Riftbreaker, ale w przyszłym roku lista zostanie rozbudowana o przykładowo Redfall i Starfield.

„Mamy kolejną wiadomość, którą chcemy się podzielić, stawiając kolejny krok w kierunku realizacji naszej misji, jaką jest udostępnianie gier większej liczbie osób w dowolnym miejscu i czasie: Od dziś możesz grać w gry Game Pass z chmury na swoich konsolach Xbox. Cieszymy się, że usługa Xbox Cloud Gaming (Beta) jest już dostępna na konsolach Xbox One i Xbox Series X|S z abonamentem Game Pass Ultimate”.

Propozycja może zainteresować graczy, którzy nie zamierzają kupować najnowszych pozycji i nie chcą tracić czasu na pobieranie – mając odpowiednio mocny i stabilny Internet włączycie wiele ciekawych tytułów.

Xbox Cloud Gaming jest również dostępny na Xboksach Series X|S, więc nie możecie teraz sprawdzić grę przed pełnym pobieraniem.

„Wiemy od Was, że chcecie szukać i sprawdzać gry w ramach Xbox Game Pass przed ich zainstalowaniem - i dziś właśnie to umożliwiamy. Teraz możesz szybko odkrywać i wypróbowywać wiele różnych tytułów bezpośrednio z chmury, aż trafisz na ten, który być może zechcesz zainstalować - co nadal jest flagowym doświadczeniem dla konsol Xbox”.

Są to naprawdę ciekawe opcje, które pokazują, że Microsoft nie zamierza na siłę sprzedawać najnowszych konsol – w tym wypadku liczy się liczba klientów Xbox Game Pass. W tym tygodniu Phil Spencer potwierdził, że usługa jest już „bardzo, bardzo opłacalna”.

Xbox Cloud Gaming pozwala zaoszczędzić dwie rzeczy: czas i miejsce. Niezły zestaw, prawda? 

Pomiń instalację na konsoli i odkryj swoją nową ulubioną grę jeszcze szybciej, dzięki #XboxGamePass Ultimate.
No i najważniejsze - posiadacze Xbox One mogą grać w gry z Xbox Series X|S 

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2021/11/17/xbox-cloud-gaming-launches-on-console/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych