Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.11.2021 15:43
Spider-Man No Way Home Marvel
1985V

Spider-Man No Way Home – dłuższy zwiastun potwierdza teorię fanów? Sony zaskoczyło publikując materiał

Od samego rana fani Marvel Cinematic Universe są podzieleni, ponieważ najnowszy zwiastun „Spider-Man No Way Home” zbiera mieszane opinie. Część osób chwali produkcję, a kolejni narzekają, ponieważ liczyli na pojawienie się w materiale następnych bohaterów. Jak się jednak okazuje – brazylijskie Sony mogło przez przypadek opublikować dłuższy materiał, który rzekomo potwierdza jedną z teorii.

Czy w „Spider-Man No Way Home” pojawi się trójka Spider-Manów? Na to pytanie nie odpowiada najnowszy zwiastun, ale potwierdza, że Peter Parker zmierzy się ze złoczyńcami z różnych światów. Widzowie mogą liczyć na ekscytującą historie, która w ciekawy sposób rozbuduje MCU.

Jak się jednak okazuje, Sony opublikowało zwiastun „Spider-Man No Way Home” z różnymi, drobnymi zmianami i brazylijski oddział korporacji opublikował dodatkową scenę, na której widzimy, jak Lizard zostaje przez kogoś zaatakowany – postać po ciosie odchyla głowę.

Nie możemy zobaczyć, kto to jest, ponieważ bohater został usunięty przed publikacją materiału, ale według najnowszej teorii – tutaj mogą pojawić się Tobey Maguire lub Andrew Garfield.

„#SpiderManNoWayHome Fani uważają, że Tobey Maguire i Andrew Garfield zostali usunięci z tego ujęcia, w którym Lizard zostaje uderzony przez wydawałoby się nikogo”.

Wyraźnie widać, że ta scena została edytowana, jednak tak naprawdę w tym ujęciu może pojawić się Tom Holland lub przykładowo Doktor Strange. Mimo wszystko trzeba powiedzieć jedno – Marvel potrafi pobudzić zainteresowanie szerokiej publiki.

Źródło: Twitter: BingeWatchThis_

Tagi: Marvel MCU Spider-Man Spider-Man No Way Home