Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.11.2021 15:13
Splinter Cell: Chaos Theory
2474V

Splinter Cell Chaos Theory za darmo! Ubisoft rozdaje kapitalną grę

Ubisoft przypomniał sobie o serii Splinter Cell? Oficjalnie firma nie prezentuje nowych gier z tego IP, ale wykorzystuje okazje, by zapewnić graczom darmowy Splinter Cell Chaos Theory. Zainteresowani pobiorą produkcję dzięki nowej promocji.

W ostatnich dniach pojawiły się plotki, według których Splinter Cell ma powrócić, jednak przynajmniej aktualnie Ubisoft nie komentuje doniesień. Firma miała podobno testować produkcję, która pod względem rozgrywki ma przypominać przygodę Sama Fishera.

Na potwierdzenie tej sytuacji musimy zaczekać, ale Ubisoft postanowił wykorzystać okazję i zapewnić graczom darmowy Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory – jest to jedna z najlepszych odsłon serii, którą warto poznać i posiadać w swojej bibliotece.

Korporacja chce w ten sposób zachęcić graczy do najnowszej promocji, ponieważ w sklepie francuskiego giganta rozpoczynają się obniżki z okazji Black Friday. Klienci mogą sięgnąć po wiele gier w niższych cenach.

Oferta Ubisoftu została kolejny raz przygotowana dla graczy z PC i w tym wypadku musicie korzystać z platformy Francuzów. Z propozycji możecie skorzystać do 25 listopada.

„Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory (PC) jest oferowany za darmo przez Ubisoft”.

Źródło: Twitter: Wario64

Tagi: Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory Ubisoft Ubisoft Montreal