Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.11.2021 15:00
Elex 2 Koch Media Poland
1212V

Elex 2 w polskiej wersji językowej. Zobaczcie zwiastun frakcji i sprawdźcie dubbing

Najnowszy zwiastun Elex 2 pozwala nie tylko sprawdzić nowe ujęcia z oczekiwanego RPG-a. Koch Media Poland zadbało już o tłumaczenie i dzięki temu możemy posłuchać, jak brzmi materiał z polskim dubbingiem.

Elex 2 zadebiutuje dopiero w przyszłym roku, ale fani pierwszej odsłony mogą zacierać rączki. Koch Media Poland właśnie dostarczyło zwiastun prezentujący frakcje z najnowszej przygody Piranha Bytes i tym razem wydawca zadbał o pełną lokalizację materiału.

Już wcześniej potwierdzono pozytywną wiadomość dotyczącą opracowania tłumaczenia Elex 2 – tytuł otrzyma nie tylko polskie napisy, ale rodzimy oddział Koch Media zadbał także o pełny dubbing.

Elex 2 kontynuuje znane wątki, co zostało nawet dobrze zaprezentowane na poniższym zwiastunie. Odnoszę wrażenie, że fani tego IP powinni szykować się na ciekawą opowieść, która zostanie ubrana w znany i doceniony przez wielu gameplay. Pewnie nadal będzie trochę sztywno, jednak deweloperzy mogą ponownie zebrać pochwały za umiejscowienie wydarzeń oraz swobodą wykonywania misji.

Zamierzacie sprawdzić Elex 2 w okolicy premiery?

Źródło: Informacja prasowa: Koch Media Poland

Tagi: ELEX II Piranha Bytes THQ Nordic