Iza Łęcka Iza Łęcka 17.11.2021 12:31
The Division: Heartland
1398V

Darmowy The Division: Heartland przecieka. Opis trybów i oficjalna grafika

Ubisoft przełożył datę premiery The Division: Heartland, jednak śmiało można przypuszczać, że właśnie trwają testy produkcji. W ostatnich dniach na PlayStation Store znalazł się plik gry, dzięki któremu uzyskano kilka szczegółów na temat strzelanki.

The Division: Heartland zostało zapowiedziane w maju 2021 roku i miało trafić na rynek jeszcze pod koniec 2021 lub na początku 2022 roku. Do podkręcenia zainteresowania brakowało jednak prezentacji oficjalnych materiałów z pozycji. Swego czasu światło dzienne ujrzało kilka przecieków, jednak filmy nie prezentowały propozycji w oczekiwanej jakości.

Mimo iż Ubisoft przełożył premierę darmowego The Division, ponownie pojawiły się informacje na temat gry. Wszystko za sprawą serwerów Sony, z których udało się zdobyć okładkę oraz konkrety dotyczące trybów.

Akcja The Division: Heartland została umiejscowiona w małym miasteczku w Ameryce Środkowej, a jednym z wariantów rozgrywki jest „Storm Operations” – deweloperzy zapewnią rywalizację dla 45 graczy w formie PvEvP. W trakcie zmagań będziemy walczyć nie tylko z innymi uczestnikami, ale również grupą SI nazwaną „Sępy”. Nie zabraknie również trudnych warunków, podczas rywalizacji doświadczymy „śmiertelnego wirusa”, zatem wydaje się całkiem prawdopodobne, że tryb będzie przypominał Przetrwanie z pierwszego The Division.

Natomiast Excursion Operations to typowa kooperacja (PvE) bazująca na wykonywaniu misji, zbieraniu sprzętu, aktywacji alarmów, a także przygotowaniu lokacji do kolejnych wyzwań.

W The Division: Heartland od premiery otrzymamy do dyspozycji sześciu agentów, którzy będą przedstawicielami trzech klas postaci – każda będzie posiadać unikalny zestaw perków i umiejętności.

The Division Heartland

Źródło: https://whatifgaming.com/the-division-heartland-description-has-been-leaked/

Tagi: Red Storm Entertainment The Division: Heartland Ubisoft