Gry na PS5 i PS4 promowane przez Sony. Firma pokazuje najnowsze produkcje

News
1461V
Gry na PS5 i PS4 promowane przez Sony. Firma pokazuje najnowsze produkcje
Wojciech Gruszczyk | 16.11.2021, 20:55

Sony za sprawą redakcji PlayStation Access promuje gry zmierzające w tym tygodniu na PlayStation 5 i PlayStation 4. Gracze mogą tym razem zapoznać się z między innymi najnowszą strzelanką DICE. Sprawdźcie materiał.

Od początku miesiąca nie możemy narzekać na brak ciekawych gier, a w tym tygodniu PlayStation Access postanowiło wyróżnić trzy pozycje. Już w najbliższy piątek odbędzie się pełna premiera najnowszej strzelanki DICE – Battlefield 2042 jest dostępny od zeszłego tygodnia w programie wczesnego dostępu, ale już w piątek produkcja wyląduje na rynku.

Gracze mogą także zapoznać się z Sherlock Holmes Chapter One – najnowsza przygoda detektywa zbiera dobre oceny, a w TYM miejscu znajdziecie naszą recenzję. Zachęcamy także do zerknięcia na poradnik.

Od dzisiaj możecie także sprawdzić The Last Stand: Aftermath i tytułem Con Artist Games powinni zainteresować się gracze, którzy nadal nie mają dość tematu zombie.

Warto przypomnieć, że do końca miesiąca na konsolach Sony zadebiutują jeszcze takie gry jak: Death's Door i Evil Genius 2: World Domination. Szczególnie warto wypróbować produkcję studia Acid Nerve.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper