Gry z Nintendo Switcha trafią do gigantycznej promocji. Firma przeceni ponad 1000 produkcji

Promocje gier
3155V
Gry z Nintendo Switcha trafią do gigantycznej promocji. Firma przeceni ponad 1000 produkcji
Wojciech Gruszczyk | 16.11.2021, 16:49

Nintendo zapowiedziało wielką promocję na gry. Jeszcze w tym tygodniu wystartuje wielka oferta, dzięki której gracze otrzymają dostęp do ponad 1000 gier w lepszych cenach. Japoński producent zapowiedział Cyber Deals.

Nintendo systematycznie przecenia mocne gry w eShopie, a już wkrótce wystartuje jedna z największych, cyklicznych promocji w cyfrowym sklepie japońskiej korporacji. Nintendo potwierdziło datę startu kolejnego Cyber Deals.

Już w czwartek rozpocznie się wydarzenie, dzięki któremu będziemy mogli sprawdzić ponad 1000 gier w lepszych cenach. W ofercie Big N nie zawsze możemy mówić o wybitnych rabatach (szczególnie na ekskluzywne pozycje), ale zawsze w takiej ofercie łatwo natrafić na kilka mocnych gier, które warto wrzucić do swojego katalogu.

„To znowu ta pora roku! Wyprzedaż Nintendo #eShop Cyber Deals rozpoczyna się 18.11, oferując do 75% zniżki na ponad 1000 gier z #NintendoSwitch !”

Jeśli zamierzaliście w tym tygodniu zrobić zakupy w eShopie, to na pewno warto zaczekać do czwartku. To także dobry moment, by wykorzystać oszczędności i sięgnąć po kilka ciekawych gier.

Źródło: Twitter: NintendoEurope

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych