Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.11.2021 16:05
Daredevil MCU
419V

Daredevil otrzyma własną produkcję od Marvela? Korporacja ma prowadzić rekrutację

Matt Murdock może trafić do Marvel Cinematic Universe. Korporacja podobno pracuje nad nowym tytułem z Daredevilem w roli głównej – właśnie ma trwać rekrutacja do nowej produkcji Marvela.

Czy Daredevil jest gotowy, by trafić do Marvel Cinematic Universe? Jak wiadomo produkcje Netflixa nie były związane z MCU, jednak według najnowszych plotek – korporacja jest gotowa, by opracować nową historię z Mattem Murdockiem w roli głównej.

Daniel RPK na Twitterze RPK_News1 zamieścił fragment strony rzekomo potwierdzającej rozpoczęcie castingów do produkcji zatytułowanej „Daredevil”. Szczegóły nie zostały ujawnione, jednak film lub serial ma być rozwijany przez Marvel:

„Wiesz co. Pieprzyć to”.

Nie jest to w żaden sposób potwierdzenie, ale akurat „Daredevil” od Netflixa cieszył się znakomitymi opiniami i wielu fanów nie potrafiło się pogodzić z informacją o zakończeniu serii. Pojawiła się nawet kampania „#SaveDaredevil”, która jednak nie zakończyła się oczekiwaną zapowiedzią.

Trzeba jednak pamiętać, że Daredevil ma według plotek pojawić się w najnowszym Spider-Manie, aktor nie ukrywa, że chciałby pracować nad kolejnym sezonem historii, a według plotek studio Amy Henning ma rozwijać grę z tym bohaterem.

Źródło: https://www.ign.com/articles/marvel-studios-reportedly-casting-for-daredevil-project

Tagi: Daredevil Marvel Marvel Cinematic Universe MCU