Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.12.2020 19:27
Spider-Man 3 i Charlie Cox
1063V

Spider-Man 3 i Charlie Cox? Daredevil ma trafić do Marvel Cinematic Universe

Od dobrych kilku dni napływają kolejne plotki dotyczące „Spider-Mana 3”. Według najnowszych doniesień, w filmie wystąpi Charlie Cox, który powróci do roli Daredevila. Trudno uwierzyć w taką wiadomość, ale podała ją redakcja Murphy's Multiverse.

Marvel oraz Sony nie komentują plotek dotyczących „Spider-Mana 3”, ale film wygląda coraz ciekawiej. Według ostatnich doniesień, w produkcji zobaczymy między innymi trzech Spider-Manów, Doktora Octopusa czy też Electro.

Film ma połączyć różne światy i zaprezentować widzom prawdziwy „Spider-Man: Uniwersum” z aktorami. Teraz sytuację podgrzała redakcja Murphy's Multiverse, według której Charlie Cox powróci do roli Daredevila.

Warto tutaj na pewno wspomnieć, że serial „Daredevil” był rozwijany przez Netflix, ale streamingowy gigant zdecydował się nie rozwijać dłużej historii – jak wiadomo Disney ma teraz swoją platformę, na której będą pojawiać się seriale rozszerzające Marvel Cinematic Universe.

Już wcześniej pojawiły się plotki, według których Disney sięgnie po serial „Daredevil” i może nawet w pewien sposób kontynuować wydarzenia zapoczątkowane przez Netflix, a teraz pojawiła się plotka związana z najnowszym „Spider-Manem”.

Jeśli informacja zostanie potwierdzona, to „Spider-Man 3” może nam otworzyć drogę do wielu nowych i ciekawych produkcji.

Źródło: https://comicbook.com/marvel/news/spider-man-3-daredevil-charlie-cox-cast/

Tagi: Charlie Cox Daredevil spider-man 3