Xbox Game Pass otrzyma jedną z najlepszych bijatyk ostatnich lat? Mortal Kombat 11 może trafić do usługi

Plotka
1532V
Xbox Game Pass otrzyma jedną z najlepszych bijatyk ostatnich lat? Mortal Kombat 11 może trafić do usługi
Wojciech Gruszczyk | 15.11.2021, 13:51

Microsoft może już wkrótce zaskoczyć kolejną mocną grą w katalogu Xbox Game Pass. Amerykański producent opublikował teaser związany z Mortal Kombat 11 i bijatyka NetherRealm Studios może już wkrótce zasilić katalog usługi.

Xbox Game Pass w listopadzie został już rozbudowany o kilka mocnych produkcji, ale możemy podejrzewać, że to nie koniec. Korporacja już dzisiaj powinna przedstawić następne gry zmierzające do abonamentu i bardzo możliwe, że na liście pojawi się Mortal Kombat 11.

Na profilu Xbox Game Pass (Instagram) został opublikowany teaser związany właśnie z bijatyką NetherRealm Studios – na krótkim filmie widzimy Scorpiona, który wymawia swoje kultowe „Get Over Here”.

Hej uhhh Scorpion... używaliśmy tego....

Nie możemy mieć pewności, że tytuł zawędruje do usługi już teraz, ponieważ czasami musimy zaczekać na pojawienie się gier, o których w tajemniczych teaserach wspominają pracownicy Microsoftu.

Wiele jednak na to wskazuje, że już w przyszłości faktycznie do Xbox Game Pass trafi jedna z najlepszych bijatyk ostatnich lat. Tytuł od premiery został rozbudowany o kilka ciekawych dodatków, wśród których można wyróżnić między innymi fabularne DLC oraz zestaw wojowników.

Źródło: https://wccftech.com/mortal-kombat-11-xbox-game-pass/

Komentarze (36)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper