Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.11.2021 08:30
Sifu ogłoszenie
539V

Sifu z ważnym ogłoszeniem w nadchodzącym tygodniu. Fani liczą na przyspieszoną premierę

Ekipa ze Sloclap szykuje fanów na przyszłotygodniowe ogłoszenie, które sami określają jako coś ekscytującego i związanego oczywiście z ich nadchodzącym tytułem.

Sifu to bardzo ciekawy projekt, na który zęby ostrzą sobie fani gier o sztukach walki już od pierwszych zapowiedzi. Gra miała się ukazać początkowo jeszcze w tym roku, ale twórcy, chcąc uniknąć nadgodzin, przesunęli premierę na 22 lutego 2022 roku. I choć oczywiście wciąż jest sporo czasu, to udostępniane dotychczas materiały pokazują, że warto cierpliwie czekać.

Ostatnio na oficjalnym profilu na gry, na Twitterze, pojawił się bardzo intrygujący wpis. Jeden z tych, które niektórych irytują, a dla innych stanowią prawdziwe podgrzanie emocji. Mowa o "zapowiedzi zapowiedzi".  Twórcy przekazali graczom, że szykują ogromne ogłoszenie, które ma pojawić się już w przyszłym tygodniu. Całość okraszona została gifem ze scenami walki prosto z produkcji.

Oczywiście obecnie możemy zaledwie domniemać, o co może chodzić. Gracze jednak nie zawodzą i bardzo szybko zaczęli snuć mnóstwo teorii, które mogą znaleźć potwierdzenie w rzeczywistości. Jedyni twierdzą (co powtarza się najczęściej), że twórcy zechcą przyspieszyć datę premiery, albowiem udało im się wyrobić z projektem szybciej, niż zakładali. Inni wspominają o ogłoszeniu premiery na Xboksach oraz udostępnieniu dema. Cóż, wszystkie warianty są interesujące. Czekamy więc!

Mamy wielkie ogłoszenie! Bądźcie czujni w przyszłym tygodniu w kwestii ekscytujących newsów na temat Sifu!

Źródło: https://gamerant.com/sifu-teases-big-announcement-next-week/

Tagi: Sifu Sloclap