Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.11.2021 16:20
Xbox Game Pass i GTA San Andreas The Definitive Edition
4864V

GTA San Andreas The Definitive Edition w Xbox Game Pass. Gracze mogą dzisiaj zagrać w 3 nowości

Katalog Xbox Game Pass został dzisiaj rozbudowany o trzy produkcje, ale bez wątpienia najważniejszą pozycją dla wielu będzie GTA San Andreas The Definitive Edition. Odświeżone wydanie gry Rockstar trafiło właśnie do katalogu.

11 listopada to bardzo przyjemny dzień dla entuzjastów Xbox Game Pass, ponieważ katalog usługi został dzisiaj rozbudowany aż o trzy nowe produkcje. Zestawienie jest interesujące, ponieważ nie tylko otrzymujemy pewniaka od Rockstar, ale również dwie mniejsze gry.

Jak widać klienci Xbox Game Pass nie muszą kupować całej trylogii Grand Theft Auto, by zapoznać się z przyjemną pozycją – to również dobra okazja, by sprawdzić, czy w ogóle warto sięgać po cały zestaw. Aktualnie nie potwierdzono, na jak długo San Andreas będzie znajdować się w katalogu, ale warto pamiętać, że gry Rockstar po pewnym czasie wypadają z biblioteki XGP.

Zachęcam również wypróbować dwie pozostałe propozycje, ponieważ Dicey Dungeons (poznajcie szczegóły) i One Step From Eden (zobaczcie zwiastun) zapowiadają się na mniejsze, ale zarazem bardzo przyjemne produkcje. Odnoszę wrażenie, że Xbox Game Pass jest idealny właśnie do wypróbowania takich gier.

To w co dzisiaj gracie? ;)

Źródło: https://www.facebook.com/onlinecenter/

Tagi: GTA San Andreas Microsoft Xbox Xbox Game Pass