Max Payne, Manhunt i Red Dead Revolver na Xbox Series X|S? Microsoft może szykować niespodziankę

Gry
2001V
Max Payne, Manhunt i Red Dead Revolver na Xbox Series X|S? Microsoft może szykować niespodziankę
Wojciech Gruszczyk | 11.11.2021, 13:53

W poniedziałek odbędzie się specjalne wydarzenie dla fanów marki Xbox. Microsoft będzie świętować 20-lecie swojej konsoli i podczas pokazu możemy usłyszeć o kolejnych klasykach, które trafią na Xboksy Series X|S i Xboksa One. W sklepie Amerykanów pojawiły się między innymi dwie części serii Max Payne.

Microsoft w poniedziałek będzie świętował 20-lecie marki Xbox. Firma podobno szykuje kilka niespodzianek, które mogą zainteresować wielu graczy, jednak przynajmniej aktualnie nie potwierdzono żadnych konkretów.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jak się okazuje, w ostatnich dniach do sklepu Xboksa dodano kilka klasyków, które mogą trafić na Xboksy Series X|S i Xboksa One za sprawą wstecznej kompatybilności. Lista jest ciekawa, ponieważ widzimy tutaj między innymi hity pokroju Max Payne i Manhunt.

„Trzy lata później, kilka nowych gier zostało niespodziewanie dodanych do starego sklepu Xbox:

- Dead or Alive 1, 2 i 3
- Manhunt
- Max Payne 1 i 2
- Oddworld: Munch's Odyssee
- Red Dead Revolver
- Star Wars Clone Wars and Episode III
- Thrillville

Ktoś jest podekscytowany poniedziałkiem?”

Nie jest to pewna wiadomość, jednak jeśli zostanie potwierdzona, to gracze mogą otrzymać ciekawą szansę, by zapoznać się z mocnymi klasykami. Warto pamiętać, że Xbox Series X|S automatycznie ulepsza gry ze wstecznej kompatybilności, więc takie przygody jak Red Dead Revolver mogą zostać lekko odświeżone.

W ostatnim czasie Microsoft nie ujawniał nowych pozycji, które trafiały do wstecznej kompatybilności, więc może na wydarzeniu usłyszymy o kilku głośnych tytułach zasilających listę? Przekonamy się już wkrótce.

Źródło: https://wccftech.com/max-payne-red-dead-revolver-backward-compatibility/

Komentarze (39)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper