Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.11.2021 17:47
Fallout 76
866V

Fallout 76 zaskakuje liczbą graczy. To jedna z „najpopularniejszych gier” Bethesdy

W dniu premiery Fallout 76 nie prezentowało oczekiwanej jakości, ale deweloperzy miesiącami pracowali nad grą i w ostateczności mogą mówić o sukcesie. Todd Howard potwierdził, że sieciowa produkcja to jedna z najpopularniejszych gier z katalogu Bethesdy.

Fallout 76 to jedna z wielkich produkcji, która została uratowana przez pracę deweloperów. Twórcy od lat stale ulepszają i rozbudowują pozycje – nie bez powodu tytuł w ostatnim czasie zbiera sporo pochwał, ponieważ Bethesda w znakomity sposób zadbała o grę.

Na temat pozycji wypowiedział się Todd Howard, który podczas sesji AMA został zapytany o premierę Cyberpunka 2077. Przedstawiciel Bethesdy nie chciał skomentować debiutu przygody CD Projekt RED, ale odniósł się do równie problematycznej premiery Fallouta.

„Mogę mówić tylko o kwestiach, które mieliśmy, jak w przypadku Fallout 76. Zawiedliśmy ludzi i byliśmy w stanie wyciągnąć z tego wnioski i działać lepiej. Mamy szczęście, że 3 lata później 76 jest jedną z naszych najpopularniejszych gier, a to dzięki 11 milionom graczy, którzy stworzyli niesamowitą społeczność. Dzięki temu staliśmy się w końcu lepszymi deweloperami”.

11 mln graczy to naprawdę spory wynik, a możemy podejrzewać, że na serwerach wciąż będą pojawiać się kolejni fani Fallouta, którzy dopiero przekonują się o jakości pozycji. Fallout 76 przeszedł daleką drogę, ale deweloperzy zadbali nawet o porządne, fabularne misje – wydarzenia są docenione przez wielu wiernych sympatyków tego IP.

Źródło: https://twistedvoxel.com/fallout-76-most-played-games-bethesda-11m-players/

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios Fallout 76