Far Cry 6 Vaas: Szaleństwo jeszcze w listopadzie. Ubisoft potwierdza datę premiery

Gry
1835V
Far Cry 6 Vaas: Szaleństwo jeszcze w listopadzie. Ubisoft potwierdza datę premiery
Wojciech Gruszczyk | 11.11.2021, 11:42

Ubisoft potwierdził szczegóły pierwszego dużego dodatku do Far Cry 6. Gracze tym razem wcielą się w Vaasa i będą mogli podążyć za jego szaleństwem. Firma przedstawiła kilka szczegółów dotyczących nowej opowieści.

16 listopada odbędzie się premiera pierwszego dużego dodatku do Far Cry 6. Deweloperzy postanowili oprzeć rozszerzenia do przygody z Yary na ikonicznych złoczyńcach i na dobry początek gracze wcielą się w Vaasa. Tak dodatek przedstawia Ubisoft:

Dalsza część tekstu pod wideo

„Gracze wcielą się w Vaasa, ikonicznego już złoczyńcę znanego z Far Cry® 3, granego przez Michaela Mando (Better Call Saul), który ponownie wciela się w swoją rolę w zupełnie nowej przygodzie inspirowanej gatunkiem roguelike”.

Szaleństwo Vassa zapewni nam unikalną możliwość wskoczenia w buty antagonisty Far Cry 3 – twórcy nie tylko zaoferują ciekawą postać, ale zadbają także o unikalny gameplay. Gracze mają oczekiwać intensywnej akcji połączonej z fabułą.

„Zaczynając jedynie z pistoletem do obrony, gracze będą musieli znaleźć nową broń i odblokować power-upy, aby stać się silniejszym i móc zagłębić się w chorą psychikę Vaasa. Łącząc intensywną akcję z fabułą, dodatek Vaas: Szaleństwo zapewni wyjątkową okazję do lepszego zrozumienia przeszłości Vaasa, jego osobistych demonów oraz motywacji”.

Rozszerzenie zostanie zaoferowane szerokiej publice w przyszłym tygodniu, więc pewnie wkrótce otrzymamy konkretny zwiastun zapowiadający akcję. Należy pamiętać, że do włączenia Far Cry 6 Vaas: Szaleństwo niezbędne jest posiadanie podstawowej wersji gry.

Sprawdźcie naszą recenzję Far Cry 6 i zapoznajcie się z poradnikiem.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Far Cry 6.

Źródło: Ubisoft Polska

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper