Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.11.2021 08:06
GTA The Trilogy The Definitive Edition na porównaniach
2530V

GTA The Trilogy The Definitive Edition na porównaniach. Gracze i Rockstar opublikowali materiały

Od dzisiaj gracze z całego świata mogą sprawdzać GTA The Trilogy The Definitive Edition. Twórcy zadbali o szereg zmian, ale czy warto interesować się zestawem? Sprawdźcie szczegółowe porównania, które pokazują różnice w grafice z Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City i Grand Theft Auto: San Andreas.

GTA III, GTA Vice City i GTA San Andreas zostały odświeżone przez Grove Street Games. Młode studio otrzymało możliwość przeniesienia na współczesne platformy trzech kultowych odsłon serii Grand Theft Auto. GTA The Trilogy The Definitive Edition jest od dzisiaj dostępne na PS5, XSX|S, PS4, XOne, Switchu i PC.

Rockstar nie zdecydował się na przedpremierowe recenzje oraz zwlekał z opublikowaniem fragmentów rozgrywki. Od wczoraj możemy sprawdzić sporo materiałów z gry, a nawet pojawiły się oficjalne porównania. Firma odpowiedzialna za markę Grand Theft Auto opracowała trzy filmy, które pokazują różnice w grafice.

To jednak nie koniec, ponieważ kanały zajmujące się serią GTA lub zestawieniami również opracowały filmy – szczególnie warto sprawdzić prace, które pozwalają sprawdzić, jak GTA III, GTA Vice City i GTA San Andreas zostały skonfrontowane z różnymi wersjami.

Zmiany są Waszym zdaniem wystarczające i zamierzacie zainteresować się GTA The Trilogy The Definitive Edition?

Oficjalne materiały:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition Rockstar Take-Two Interactive