Tiny Tina's Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure za darmo! Epic oferuje kolejną grę

Promocje gier
1150V
Tiny Tina's Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure za darmo! Epic oferuje kolejną grę
Kajetan Węsierski | 09.11.2021, 19:26

Na Epic Games Store można już pobierać kolejną darmową produkcję - tym razem dostaliśmy tytuł, który początkowo stanowił dodatek do jednej z odsłon serii Borderlands.

Epic Games Store to platforma, która wciąż stara się rzucać rękawicę Steamowi i robi to za pomocą różnego rodzaju sporych promocji oraz obdarowywania użytkowników darmowymi grami - do 11 listopada możemy na przykład pobierać Aven Colony, o czym pisaliśmy już jakiś czas temu w tym miejscu.

Jeśli od jakiegoś czasu nie odpalaliście Epic Games Store, to dziś jest jeden z tych dni, w których warto to zrobić. W sklepie możemy od dziś odbierać grę Tiny Tina's Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure, która wcześniej stanowiła wyjątkowo rozbudowany dodatek do gry Borderlands 2. Obecnie stanowi oddzielną przygodę i zdecydowanie warto dać jej szansę.

Promocja zdaje się świetnym przetarciem przed premierą Tiny Tina's Wonderlands, która zaplanowana jest na marzec przyszłego roku. A że wcześniej nie było okazji przejść wyłącznie dodatku, pojawia się ku temu świetna opcja. Spieszcie się jednak, albowiem tytuł można przypisać do konta wyłącznie do 16 listopada tego roku! Nie ma co zwlekać, miłej gry!

Dzięki za info, rafa324! :)

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych