Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.11.2021 16:09
Squid Game 2 Netflix
1962V

Squid Game 2 oficjalnie. Reżyser potwierdza prace nad serialem

To była tylko kwestia czasu. Hwang Dong-hyuk potwierdził, że pracuje już nad „Squid Game 2”. Jeszcze jest zbyt wcześnie, by mówić o wielkich konkretach, ale produkcja na pewno trafi na platformę Netflix. Reżyser wspomniał o ważnym szczególe.

„Squid Game” to największy hit platformy Netflix, więc tylko kwestią czasu było potwierdzenie prac nad kontynuacją. Streamingowy gigant nie wydał jeszcze konkretnej wiadomości, ale informację ujawnił Hwang Dong-hyuk.

Reżyser potwierdził prace nad drugim sezonem i twórca nie ukrywa – widzowie bardzo nalegali, by powstała kontynuacja:

„Było tak wiele presji, tak wiele żądań i tak wiele miłości względem drugiego sezonu. Więc prawie czuję, że nie pozostawiliście nam wyboru. Ale powiem, że rzeczywiście będzie drugi sezon. To znajduje się teraz w mojej głowie. Właśnie wszystko planuję”.

Jest jeszcze za wcześnie, by mówić o szczegółowej dacie premiery czy też zdradzać informacje o fabule, ale reżyser ujawnił, że Seong Gi-hun (główny bohater pierwszego sezonu) powróci, by „zrobić coś dla świata”. Biorąc pod uwagę, że przed twórcami wiele miesięcy pracy, „Squid Game” może powrócić na platformę w 2023 roku.

Przeczytajcie naszą recenzję „Squid Game”.

Źródło: Twitter: NetflxUpdates

Tagi: Hwang Dong-hyuk netflix Squid Game Squid Game 2