Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 06.11.2021 08:30
Amy Hennig gra Marvela
648V

Gra Marvela od Amy Hennig z potwierdzonym scenarzystą. Kolejne doniesienia o serii, na której ma bazować

Wygląda na to, że to listy przypuszczeń odnośnie do najnowszego projektu od Amy Hennig dołączyły teraz dwie doskonale znane serie komiksowe, których wcześniej nie poruszano.

W ostatnich dniach wyjątkowo głośno było o grze z uniwersum Marvela, nad którą ma rzekomo pracować doskonale znana w branży Amy Hennig - pierwsze informacje pojawiły się jeszcze pod koniec ubiegłego miesiąca. Niedługo potem mogliśmy czytać o doniesieniach, jakby całość miała opierać się na przygodach Diabła z Hell's Kitchen, a więc oczywiście popularnego Daredevila.

Teraz natomiast mamy kolejne wiadomości - w tym jeden konkret. W niedawnym odcinku swojego podcastu "FatMan Beyond" (którego jest współprowadzącym), Marc Bernardin, potwierdził, że pracuje z Amy Hennig nad jej tajemniczą grą z uniwersum Marvela jako scenarzysta. Jeśli nazwisko mężczyzny niewiele Wam mówi, to warto tu wypunktować, iż jest producentem "Star Trek: Picard", a wcześniej pisał komiksy dla Marvela, DC oraz Image Comics.

Co natomiast ciekawe, drugi prowadzący, Kevin Smith, potwierdził, iż choć nie mogą zdradzić szczegółów, to fani w komentarzach "rozwiązali zagadkę, o kim będzie gra". I choć nie można się już dokopać do archiwów komentarzy, to dzięki redakcji PC Gamer, możemy stwierdzić, iż najczęściej powtarzały się tam dwie marki - "Ant-Man" oraz "Fantastyczna Czwórka". Którą z nich chętniej zobaczylibyście w świecie gier wideo?

Źródło: https://www.pcgamer.com/uk/amy-hennigs-marvel-game-has-its-first-confirmed-writer/

Tagi: Amy Hennig Fantastyczna Czwórka gry Marvel Skydance