Thunder Tier One jeszcze w tym roku. Zwiastun zdradza datę premiery ładnej, taktycznej strzelanki

News
585V
Thunder Tier One jeszcze w tym roku. Zwiastun zdradza datę premiery ładnej, taktycznej strzelanki
Bartosz Dawidowski | 04.11.2021, 13:00

Thunder Tier One wyróżnia się na tle innych strzelanek ukazywanych z perspektywy lotu ptaka piękną, realistyczną grafiką. Wiemy już, kiedy zagramy w ten bardzo obiecujący tytuł.

Krafton opublikował dziś zwiastun Thunder Tier One, w którym nie zabrakło gameplayu i ważnego ogłoszenia. Dowiedzieliśmy się, że gra zadebiutuje na rynku jeszcze w tym roku - dokładnie 7 grudnia 2021 r. Premiera odbędzie się wyłącznie na PC (Steam).

W Thunder Tier One kierujemy członkami elitarnego zespołu antyterrorystycznego, walczącego ze złoczyńcami w fikcyjnym kraju Salobia, położonym w Europie. Gra została zaprojektowana tak, że mogą się przy niej bawić jednocześnie, w kooperacji online, 4 osoby. Jeśli preferujemy rozgrywkę solową, SI przejmuje kontrolę nad trzema pozostałymi komandosami z naszej jednostki. W takiej sytuacji możemy wydawać rozkazy naszym podwładnym. Thunder Tier One stawia na klimaty taktyczne, dobre dobieranie ekwipunku do aktualnego scenariusza i przemyślane, zespołowe działanie.

Najważniejszą atrakcją Thunder Tier One będzie kampania, rozpisana na 9 długich misji (wszystkie przejdziemy w kooperacji dla 4 osób). Do dyspozycji dostaniemy ponadto tryby rywalizacji sieciowej - głównie w konfiguracjach 4v4. Otrzymamy również klasyczny Deathmatch dla maksymalnie 8 graczy.

Źródło: https://store.steampowered.com/app/377300/Thunder_Tier_One/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych