Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.11.2021 16:11
Battlefield Portal w Battlefield 2042
1225V

Battlefield 2042 na nowej rozgrywce. Battlefield Portal zapewni genialną zabawę

Fani serii Battlefield spędzą dziesiątki godzin w Battlefield Portal. Najnowsze materiały z produkcji DICE pokazują, jak gracze będą mogli tworzyć własne warianty rozgrywki korzystając ze znanej zawartości. Szykuje się świetna zabawa dla sympatyków tego IP.

O Battlefield Portal z Battlefield 2042 pisaliśmy na portalu już kilka tygodni temu, ale teraz DICE przed samą premierą produkcji postanowiło przypomnieć graczom o tym rozbudowanym trybie, który jest określony przez deweloperów jako „list miłosny dla najwierniejszych fanów serii”. To właśnie ten wariant zabawy pozwoli graczom wykorzystać elementy ze zróżnicowanych serii, a zarazem zapewni śmiałkom narzędzia do zbudowania wariantów rozgrywki od podstaw.

W Battlefield Portal otrzymamy możliwość nie tylko wybierania map czy też żołnierzy, ale możemy zablokować klasy, wybrać dostępne bronie, a nawet zdecydować o wykorzystywanych dodatkach czy też gadżetach.

Od premiery w Battlefield Portal znajdziemy zawartość z Battlefield 2042, Battlefield 1942, Battlefield: Bad Company 2 oraz Battlefield 3, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystywać zróżnicowane elementy z różnych odsłon serii.

Dzisiaj możemy nie tylko spojrzeć na nowy zwiastun opracowany przez DICE, ale Battlefield Portal został szczegółowo zaprezentowany na drugim materiale – tutaj jackfrags pokazuje zakładki i tłumaczy założenia zabawy.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Battlefield 2042 DICE Electronic Arts