Nie tylko Call of Duty: Vanguard. Sony przedstawia nowości z PS5/PS4 i wyprzedaż na PS Store

Gry
1379V
Nie tylko Call of Duty: Vanguard. Sony przedstawia nowości z PS5/PS4 i wyprzedaż na PS Store
Bartosz Dawidowski | 03.11.2021, 09:28

Sony postanowiło przypomnieć nam o premierach gier z tego tygodnia. Przypomnijmy sobie zatem, jakie gry wlecą do dystrybucji na PS4 oraz PS4 w najbliższych dniach.

Zespół PlayStation Access jako najważniejszą premierę z PS4 i PS5 w tym tygodniu wybrał Call of Duty: Vanguard. Nowa strzelanina FPP, osadzona w realiach II Wojny Światowej, trafi na rynek już w piątek, 5 listopada. W grze - oprócz obiecywanych historycznych wątków - nie zabraknie też zwariowanych motywów w postaci trybu Zombie.

Od 4 listopada będziemy mogli zacząć zabawę w Mobile Suit Gundam Battle Operation Code Fairy. Tytuł zmierzający na PS4 i PS5 zaoferuje system walk jak w Mobile Suit Gundam Battle Operation 2. Studio Versus Evil szykuje dla nas natomiast First Class Trouble, grę skupioną na zabawie sieciowej, w której nie wiemy, kto jest sabotażystą (robotem udającym człowieka), próbującym zatrzymać misję reszty osób. Tytuł jest już dostępny na PS4 i PS5.

Kolejna nowość z tego tygodnia to ciekawy wizualnie Demon Turf od PlayTonic Games. Mamy tu do czynienia z platformówką 3D, kojarzącą się z podobnymi produkcjami z pierwszego PlayStation. Gra będzie dostępna od 4 listopada. Sony wspomina też w filmiku o Just Dance 2022, które wychodzi również 4 listopada.

PlayStation Access nie zapomniało oczywiście o aktualnie trwającej wyprzedaży na PS Store. W wielkiej promocji, która została uruchomiona 27 października, znajdziemy m.in. GTA 5 Premium Edition oraz The Sims 4. Po listę gier objętych wyprzedażą odsyłam was tutaj.

 

Źródło: własne

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper