Far Cry 6 z 90GB aktualizacją na PS5. Ubisoft usuwa wydane przez przypadek DLC – zobaczcie gameplay

News
3933V
Far Cry 6 z 90GB aktualizacją na PS5. Ubisoft usuwa wydane przez przypadek DLC – zobaczcie gameplay
Iza Łęcka | 03.11.2021, 07:01

Gracze Far Cry 6 muszą pobrać sporą aktualizację, która zapewnia nie tylko szereg poprawek, ale jednocześnie usuwa nową zawartość. Ubisoft przyznał, że przez przypadek opublikował dodatek, który ma trafić do odbiorców w późniejszym terminie.

Far Cry 6 zadebiutował na początku ubiegłego miesiąca, spotykając się z całkiem przyzwoitym odbiorem. Obecnie Ubisoft zajmuje się ulepszaniem oraz rozbudową pozycji, jednak potwierdził również bardzo nietypowy błąd – przez przypadek wydano DLC, nad którym prace nie zostały zakończone. Rozszerzenie oferujące misję ze znanym aktorem Dannym Trejo jest usuwane z konsol graczy.

„Misja Dani & Danny vs Everybody jest nadal rozwijana, ale została przypadkowo wydana. Pracujemy nad jej usunięciem i czekamy, gdy gracze będą mogli sprawdzić jej ostateczną wersję. Przepraszamy za wszelkie nieporozumienia i wkrótce przekażemy dodatkowe informacje”.

Nie minęło zbyt wiele czasu, a deweloperzy opublikowali patch, w którym uwzględniono nowe wyzwania dzienne oraz tygodniowe, dostosowano częstotliwość odradzania się broni, dodano poprawki wydajności oraz przygotowano nową operację specjalną – dostępną dopiero od 9 listopada. Studio opracowało także szereg poprawek pozytywnie wpływających na rozgrywkę oraz pozbyło się kolejnych bugów.

Jak się jednak okazuje, należy ściągnąć od 14 do aż 90GB! Najmniej w przypadku Xboksów Series X|S, a najwięcej plików pobiorą użytkownicy PS5.

  • PlayStation 4: od 49 GB do 60 GB w zależności od regionu  
  • PlayStation 5: ~90 GB 
  • Xbox One: od 13 GB do 19 GB 
  • Xbox Series X/S: od 14 GB do 20 GB 

Ubisoft potwierdził także, że w przyszłości udostępniony zostanie także plik na PC – niezbędne będzie pobranie 54GB i 47GB (pakiet tekstur HD).

Poniżej zobaczycie gameplay z usuwanej misji:

Źródło: Twitter: FarCrygame https://discussions.ubisoft.com/topic/116527/title-update-2-deployment?lang=en-US

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych