Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.11.2021 04:25
Netflix Gry
7716V

Netflix Gry z wielką premierą. Lista tytułów, plany i szczegóły

Netflix właśnie zaprosił wszystkich graczy na „nową odsłonę rozrywki na urządzeniach mobilnych”. Platforma zakończyła testy gier i zaprasza klientów do pierwszych produkcji, a jednocześnie otrzymaliśmy szczegóły dotyczące planów streamingowego giganta.

28 sierpnia rozpoczęły się testy gier na platformie Netflix i początkowo z usługi mogli korzystać wyłącznie Polacy. Teraz jednak zdecydowano się na wielką premierę, a Mike Verdu (wiceprezes ds. rozwoju gier) ujawnił plany firmy – już teraz zainteresowani mogą zapoznać się pięcioma produkcjami, ale to dopiero początek.

„Uwielbiamy gry niezależnie od tego, czy mowa o grach zręcznościowych („Floor Is Lava”), logicznych („The Circle”) czy dziecięcych („Squid Game”). Uwielbiamy także zapewniać rozrywkę użytkownikom naszego serwisu. Z tego względu cieszymy się z możliwości zaprezentowania światu gier Netflix na urządzenia przenośne. Od dziś użytkownicy z całego świata mogą zagrać w pięć gier mobilnych: „Stranger Things 1984”, „Stranger Things 3: Gra”, „Shooting Hoops”, „Card Blast” oraz „Teeter Up”. Niezależnie od tego, czy preferujesz luźną rozgrywkę, którą możesz zacząć od początku, czy też wciągający świat sprzyjający zgłębianiu fabuły, naszym celem jest stworzenie biblioteki tytułów, które zaspokoją zróżnicowane gusta naszych użytkowników. Co prawda dopiero zaczynamy swoją przygodę w świecie gier, jednak nie możemy się doczekać, aby zabrać Cię z nami w tę ekscytującą podróż”.

Netlfix i gry

Netflix Gry – lista dostępnych tytułów:

  • Stranger Things: 1984
  • Stranger Things 3: The Game
  • Shooting Hoops
  • Card Blast
  • Teeter Up

Od jutra wszyscy klienci platformy będą mogli w ramach aktywnego abonamentu (jedna subskrypcja dla filmów, seriali, dokumentów i gier) zapoznać się z produkcjami na urządzeniach mobilnych z systemem Android.

„Nasze gry mobilne są dostępne dla posiadaczy urządzeń z systemem Android. Po zalogowaniu się do profilu użytkownika Netflix:

- Użytkownicy smartfonów z systemem Android zobaczą rząd oraz kartę dedykowane grom, z poziomu których można pobrać dowolny tytuł.

- Użytkownicy tabletów z systemem Android zobaczą rząd dedykowany grom lub będą mogli pobierać, a następnie grać w gry, korzystając z menu rozwijanego kategorii.”

Firma podkreśla, że gracze z całego świata otrzymają dostęp do produkcji, ale gry nie pojawią się na profilach dla dzieci. Użytkownicy mogą także liczyć na rozgrywkę offline.

Tylko dla dorosłych: Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne dla rodziców i opiekunów prawnych jest bezpieczeństwo pociech korzystających z naszego serwisu. Z tego względu gry Netflix są niedostępne na profilach Dzieci. Jeśli ustawiono blokadę kodem PIN uniemożliwiającą dzieciom dostęp do profilów dorosłych, kod ten będzie wymagany do zalogowania się do serwisu Netflix w celu zagrania w grę na danym urządzeniu.

Brak dostępu do internetu? Żaden problem: Choć niektóre gry mogą wymagać połączenia z internetem, wiele innych umożliwia grę w trybie offline, co np. może uprzyjemnić podróż przez obszary o słabym zasięgu sieci.”

Netflix obiecuje także „zróżnicowaną ofertę gier” i celem firmy jest tworzenie produkcji dla szerokiego grona odbiorców.

Źródło: https://about.netflix.com/en/news/let-the-games-begin-a-new-way-to-experience-entertainment-on-mobile

Tagi: netflix Netflix Games Netflix gry