Skyrim w formie planszówki. Zwiastun i gameplay pokazują produkcję

News
675V
Skyrim w formie planszówki. Zwiastun i gameplay pokazują produkcję
Wojciech Gruszczyk | 02.11.2021, 17:03

Fani Skyrima mogą szykować się na kolejne emocje. Wielka produkcja Bethesdy zostanie przeniesiona na planszówkę, a dzisiaj możemy sprawdzić pierwsze materiały z gry. Tytuł trafi na rynek w przyszłym roku.

Bethesda szykuje się do świętowania 10-lecia Skyrima – ostatnio mogliśmy sprawdzić, jakie nowości trafią do najnowszej wersji gry, która zmierza na konsole oraz komputery osobiste. To jednak nie koniec atrakcji dla fanów tej przygody, ponieważ powstaje „The Elder Scrolls V: Skyrim - The Adventure Game”.

Twórcy z Modiphius Entertainment obiecują fabularną kampanię na 12 godzin, ale podczas rozgrywki śmiałkowie będą podejmować różne decyzje, które znacząco wpłyną na gameplay. Tytuł w rezultacie ma oferować zabawę na dziesiątki godzin.

„Ta solowa/kooperacyjna (do czterech graczy) przygodowa i eksploracyjna gra zaprasza aspirujących poszukiwaczy przygód do powrotu do pokrytych mrozem krain Skyrim. Chwyć za broń przeciwko smokom, Daedrom, trollom i wielu innym nędznym stworzeniom, aby pomóc zwykłym ludziom spać nieco spokojniej w nocy podczas walki o chwałę”

The Elder Scrolls V: Skyrim - The Adventure Game jest już dostępny w przedsprzedaży, ale nie będzie to tania przyjemność – podstawowa wersja gry jest dostępna za 92 dolary, ale sympatycy RPG-a mogą także sięgnąć po wydanie za 190 dolarów (z dodatkami) lub nawet za 300 dolarów. W najdroższym wydarzeniu klienci otrzymają między innymi specjalne żetony oraz dodatkowe figurki.

Modiphius Entertainment zapewni sześć raz, szereg broni i od premiery zapoznamy się z dwoma kampaniami – każda ma trwać od 90 do 120 minut rozgrywki. Pierwsi gracze otrzymają swoje przesyłki w sierpniu 2022 roku.

Źródło: https://www.gameinformer.com/2021/11/02/the-elder-scrolls-v-skyrim-the-adventure-board-game-announced-releasing-next-summer

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych