Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.11.2021 14:29
PS Plus
3298V

PS Plus na listopad już dostępne. Posiadacze PS5 i PS4 mogą pobrać 6 gier

Sony zaprasza graczy do pobierania gier z PlayStation Plus. Listopadowa oferta jest już dostępna, więc posiadacze PS5 i PS4 mogą ściągnąć aż sześć pozycji, które włączycie na konsolach japońskiego producenta.

Sony potwierdziło, że w następnych miesiącach chce oferować graczom większą ofertę PS Plus, ponieważ w katalogu usługi pojawią się nie tylko gry dedykowane PlayStation 5 i PlayStation 4, ale również tytuły opracowane z myślą o PlayStation VR.

Według niepotwierdzonych informacji – pozycje mają również działać na next-genowym PS VR, więc klienci Sony mogą teraz dbać o ciekawy zestaw produkcji, które w przyszłości prawdopodobnie włączą na nowych goglach Japończyków.

PlayStation Polska potwierdza, że oferta na listopad jest już dostępna, więc gracze mogą zapoznać się z między innymi świetnym Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning oraz przerażającym The Walking Dead: Saints & Sinners. Warto również pamiętać o ulepszeniu Knockout City – zbijak od Electronic Arts wykorzystuje moc PlayStation 5.

„Można już pobierać gry z listopadowej oferty PlayStation Plus: https://bit.ly/3BALlkD
- Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning
- Knockout City
- First Class Trouble
- The Walking Dead: Saints & Sinners (PS VR)
- The Persistence (PS VR)
- Until You Fall (PS VR)”

Zamierzacie zapoznać się z proponowanymi pozycjami? Ja na pewno na listę wrzucę The Walking Dead: Saints & Sinners, jednak muszę zaczekać na nowe gogle Sony, które pozwoli mi pobiegać po lokacjach i walczyć z kolejnymi zombiakami.

Źródło: Twitter: PlayStationPL

Tagi: playstation 4 PlayStation 5 PlayStation Plus ps plus ps4 ps5 sony