Morbius na mocnym zwiastunie. Sony promuje ekscytującą historię

Filmy i seriale
1783V
Morbius na mocnym zwiastunie. Sony promuje ekscytującą historię
Wojciech Gruszczyk | 02.11.2021, 14:14

Sony Pictures właśnie opublikowało pełny zwiastun „Morbiusa” – jest to najnowsza produkcja z Sony's Spider-Man Universe. Widzowie już na początku przyszłego roku zobaczą kolejną historię, która może w ciekawy sposób rozbudować wciąż młode uniwersum japońskiej korporacji.

Pracownicy Sony Pictures nie mogą narzekać na nudę. Firma dopiero wrzuciła na rynek drugą przygodę „Venoma” (przeczytajcie naszą recenzję), rozpoczęła promocję „Uncharted” (zobaczcie zwiastun), a teraz nadszedł czas na kolejny materiał z „Morbiusa”. Historia z Sony's Spider-Man Universe zostanie wydana już na początku przyszłego roku – film ma trafić na wielki ekran 28 stycznia 2022 roku.

Trailer w bardzo ciekawy sposób pokazuje, jak uznany lekarz zamienia się w wampira i zaczyna uczyć się swoich nowych mocy. W zwiastunie pojawiają się ważne słowa dotyczące jego motywacji – jeśli czytaliście komiksy związane z tą postacią, to na pewno dobrze kojarzycie jego wewnętrzną walkę.

Twórcy zadbali nawet o ciekawy Easter Egg związany z „Venomem”, który raz na zawsze potwierdza, że Morbius i Venom znajdują się w tym samym świecie. W zasadzie nie jest to specjalnie zaskakujące, ale możemy podejrzewać, że Sony szykuje grupę przeciwników, która w przyszłości będzie mierzyć się ze Spider-Manem.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (34)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper