Bloodborne PS1 Demake na klimatycznym zwiastunie z datą premiery. Niesamowity projekt coraz bliżej

Gry
3353V
Bloodborne PS1 Demake na klimatycznym zwiastunie z datą premiery. Niesamowity projekt coraz bliżej
Bartosz Dawidowski | 01.11.2021, 09:14

Projekt Lilith Walther zwany "Bloodborne PS1 Demake" to przykład niesamowitego zaangażowania fanki i prawdziwej pasji do gier oraz klimatów retro. Wiemy już, kiedy zagramy w to cudo.

Lilith Walther przedstawiła termin premiery Bloodborne PS1 Demake. Wiemy już, że zagramy w to fanowskie dzieło 31 stycznia 2022 roku. Ogłoszeniu towarzyszy zwiastun.

Bloodborne PS1 Demake to wizja tego, jak mógłby wyglądać exclusive od FromSoftware, gdyby wyszedł na pierwszym PlayStation. Projekt zapewnia zatem charakterystyczną, niską rozdzielczość, "pływające", rozpikselowane tekstury i proporcje ekranu 4:3.

Pora na kilka ważnych uwag dotyczących Bloodborne PS1 Demake. Przede wszystkim autorka dzieła podkreśla, że zagramy w nie wyłącznie na PC, a nie na konsoli czy jej emulatorze. Całość stworzono w środowisku Unreal Engine z myślą o komputerach. Gra zostanie udostępniona za darmo - łącznie z kodem źródłowym kilka miesięcy po premierze. Tytuł zapewnia symulowany efekt wizualny grania na telewizorze kineskopowym - można będzie jednak wyłączyć taką opcję w ustawieniach gry. 

Co chyba najważniejsze - Lilith odtwarza tylko wydarzenia do starcia z Gascoigne, ale wzbogaca te pierwsze etapy gry o rozwinięte obszary, bonusową zawartość i świeżych przeciwników. Przedsmak takich nowości dostaliśmy ostatnio - zachęcam do sprawdzenia poprzedniego newsa o Bloodborne PS1 Demake.

Źródło: Lilith Walther https://youtu.be/YbOy8GpuKA4

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper