Bloodborne PS1 Demake z dużymi porcjami rozgrywki. Tak gra mogłaby wyglądać na pierwszym PlayStation

News
1977V
Bloodborne PS1 Demake z dużymi porcjami rozgrywki. Tak gra mogłaby wyglądać na pierwszym PlayStation
Bartosz Dawidowski | 22.10.2021, 10:14

Większość fanów traktuje "retro przeróbki" ulubionych gier, zwane często demake'ami, w kategoriach ciekawostki. Lilith Walther podchodzi jednak do tematu wykonywanej własnoręcznie modyfikacji Bloodborne znacznie poważniej.

Kolejny raz możemy napisać o rozwoju Bloodborne PS1 Demake, czyli projektu, który odtwarza gameplay z kultowej już gry z PS4 tak jakby działał na pierwszym PlayStation. Autorka tego dzieła chce odtworzyć rozgrywkę z rzeczonego hitu aż do starcia z Gascoigne.

Lilith umieściła dzisiaj na YouTube pierwsze 10 minut rozgrywki; materiał wideo czeka na was poniżej. Do dyspozycji mamy też publikowane w ostatnich tygodniach fragmenty kolejnych etapów z Bloodborne PS1 Demake. Co warto podkreślić - pewne obszary i atrakcje w tym projekcie są zupełnie nowe. Poniżej możecie przyjrzeć się przykładowo lokacji Poison Sewers oraz świeżym przeciwnikom (np. Poison Rat).

Lilith Walter zapowiedziała, że opublikuje Bloodborne PS1 Demake na PC, kiedy projekt zostanie ukończony (prawdopodobnie dojdzie do tego w 2022 roku). Postępy w pracach nad Bloodborne PS1 Demake możecie śledzić tutaj.

https://youtu.be/XbhrJogKSbI
https://youtu.be/fjmVpBAEtPY
https://youtu.be/ftZGwv8WvCw
https://youtu.be/6ioh7xZnDsU
https://youtu.be/-qQ_bfTlBq8

Źródło: https://twitter.com/b0tster

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych