Sons of the Forest opóźnione. Tytuł zadebiutuje dopiero w 2022 roku

News
1115V
Sons of the Forest opóźnione. Tytuł zadebiutuje dopiero w 2022 roku
Igor Chrzanowski | 30.10.2021, 16:45

Pierwsze The Forest z 2018 roku okazało się być niebywałym sukcesem, a niezależna produkcja małego Endnight Games stała się jednym z największych graczy na rynku survivalowych gier sieciowych. Niestety na jej sequel poczekamy nieco dłużej.

Survivalowe gry kooperacyjne są w ostatnich latach jednym z najpopularniejszych gatunków na komputerach osobistych, dzięki czemu prawie każdy w miarę udany survival sprzedaje się w dużym nakładzie kopii. Ekipa Endnight Games dobrze wie, że na ich nadchodzącej produkcji spoczywa duża odpowiedzialność - jeśli dostarczą tytuł gorszy od poprzednika, mogą podzielić los The Culliing 2, czyli niesławnego Battle Royale, który zabił swoją firmę matkę. 

Czując taką presję deweloperzy wiedzą, że nie mogą dać działa, dlatego wolą przełożyć premierę Sons of the Forest, niż wydać na rynek projekt, który po prostu nie spełni pokładanych w nim nadziei. Na osłodę życia mamy kilka świeżych screenów z rozgrywki oraz zapowiedź tego, że niebawem zobaczymy trzeci zwiastun gry, wraz z jej nową konkretną datą premiery.

Cześć wszystkim,

Macie tutaj kilka screenshotów z naszej nadchodzącej gry Sons of The Forest. Mieliśmy nadzieję, że uda nam się ją wydać jeszcze w tym roku, ale potrzebujemy więcej czasu, więc będzie to początek lub środek 2022 roku. Dokładną datę premiery ogłosimy w naszym trzecim zwiastunie za kilka tygodni.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych