Unknown Worlds Entertainment przejęte przez Krafton. Twórcy marki Subnautica w nowych rękach

Gry
557V
Unknown Worlds Entertainment przejęte przez Krafton. Twórcy marki Subnautica w nowych rękach
Kajetan Węsierski | 30.10.2021, 08:30

Unknown Worlds Entertainment, twórcy bardzo udanej gry survivalowej z akcja pod wodą, zostali przejęci przez Krafton - studio, które odpowiada między innymi za PUBG.

Unknown Worlds Entertainment przejęte przez Krafton. Twórcy marki Subnautica w nowych rękachto tytuł, obok którego fani gier związanych z survivalem nie mogli przejść obojętnie. Zarówno podstawowa gra, jak i samodzielny dodatek, zostały przyjęte bardzo ciepło przez fanów (tu możecie przeczytać choćby naszą recenzję). Trudno się temu natomiast dziwić, albowiem twórcy, Unknown Worlds Entertainment, zadbali o naprawdę wysoką jakość.

Wczoraj natomiast gruchnęła informacja o sporym przyjęciu z udziałem wspomnianej ekipy. Jak bowiem zdążyliśmy się dowiedzieć, twórcy marki Subnautica zostali przejęci przez Krafton. Nazwa niewiele Wam mówi? Cóż, ekipa ta stoi za stworzeniem PUBG: Battlegrounds (wcześniej funkcjonującym pod nazwą PlayerUnknown's Battlegrounds), które na pewno kojarzy większość z Was.

Chociaż Unknown Worlds jest teraz własnością Kraftona, to nadal będzie funkcjonować niezależnie, a wewnętrzne struktury pozostaną niezmienione. Aktualizacje do Subnautica i Subnautica: Below Zero wciąż będą się pojawiać. Co jednak warto dodać, studio będzie obecnie uczestniczyć w tworzeniu „nowego tytułu definiującego gatunek”, którego premiera w Early Access jest planowana na przyszły rok. Szczegółów niestety wciąż brak.

Źródło: https://gamingbolt.com/subnautica-developer-acquired-by-krafton

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper