Dark Souls 3 ukończone za pomocą jednego przycisku i kodu morse'a. Wyczyn gracza zaprezentowany na filmie

News
1284V
Dark Souls 3 ukończone za pomocą jednego przycisku i kodu morse'a. Wyczyn gracza zaprezentowany na filmie
Wojciech Gruszczyk | 27.10.2021, 20:10

Jeden z graczy postanowił spróbować swoich sił w niezwykłym wyzwaniu – zmierzył się z Dark Souls 3 wyłącznie za pomocą jednego przycisku. Rudeism podczas rozgrywki wykorzystywał kod morse’a, by wykonywać kolejne ruchy i móc eliminować następnych przeciwników.

Gracze nieustannie szukają kolejnych sposobów, by w nietypowych warunkach mierzyć się z bossami w grach From Software. Dylan „Rudeism” Beck postanowił wykorzystać przez całą rozgrywkę tylko jeden przycisk i wyczyn był możliwy dzięki wykorzystaniu kodu morse'a.

Fragment rozgrywki możecie zobaczyć poniżej i trzeba przyznać – wygląda to naprawdę efektownie. Rudeism zadbał o kilka komend, które mógł wykorzystywać podczas rozgrywki, ale nie ukrywa, że opóźnienie spowodowane przez niestandardowy przycisk było dla niego wyzwaniem.

„Dark Souls 3 zostało pokonane kodem Morse'a!

19 bossów, 258 250 naciśnięć przycisku. (DLC nadejdzie)

I tylko dlatego, że można go pokonać jednym przyciskiem, nie oznacza to, że gry takie jak Dark Souls nie powinny mieć opcji dostępności i trudności!"

Rudeism podczas rozmowy z redakcją Kotaku zaznaczył, że From Software oraz inne studia powinny oferować graczom większe opcje dostosowania, by osoby niepełnosprawne mogły bez przeszkód cieszyć się grami. W Dark Souls nie znajdziemy żadnych takich funkcji, a przykładowo deweloperzy Celeste oraz Hadesa zaimplementowali możliwość personalizacji rozgrywki, ale zarazem gry nie utraciły wierności.

Warto przypomnieć, że ostatnio youtuberka zabiła najtrudniejszy duet bossów z Dark Souls bez zadawania im obrażeń bronią.

Źródło: https://kotaku.com/that-dark-souls-iii-twitch-streamers-bananas-single-but-1847947150

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych