Iza Łęcka Iza Łęcka 09.07.2021 12:12
YouTuberka zabiła najtrudniejszy duet bossów z Dark Souls bez zadawania im obrażeń bronią
4319V

YouTuberka zabiła najtrudniejszy duet bossów z Dark Souls bez zadawania im obrażeń bronią

Ornstein i Smough są uważani za jednych z najbardziej wymagających bossów w Dark Souls. Pojedynek z nimi był trudną przeprawą dla wielu sympatyków gatunku, tymczasem jedna z YouTuberek podjęła się nowego wyzwania. Przeciwnicy zostali zgładzeni, choć nie otrzymali nawet jednego ataku bronią.

DontRachQuit to całkiem popularna youtuberka, której niestraszne są wszelkie tajemnice z serii Dark Souls. Jej ostatni wyczyn zyskał aprobatę wśród wielu widzów, jednak czego dokładnie dotyczył? Graczce udało się pokonać najtrudniejszych bossów z wielkiej gry From Software bez zadawania nawet najdrobniejszych ataków bronią. Ornstein i Smough są bezkompromisowymi wrogami, a specyficzne starcie wymagało wiele sprytu.

DontRachQuit przez ponad 40 minut uciekała przeciwnikom lub rzucała się na nich – dzięki Armour of Thorns, która na swojej powierzchni posiada kolce, udało się zadawać drobne obrażenia. Żeby uzyskać dostęp do pancerza już na początku rozgrywki, youtuberka skorzystała z modyfikacji, a następnie cierpliwie pozbywała się bezlitosnych wrogów.

Cały proces, który został zrealizowany metodą prób i błędów, trwał około 6 godzin, a poniżej możecie zobaczyć fragment zapisu ze streamu. DontRachQuit nie kryła radości z wygrania wymagającego pojedynku, który przez wielu graczy był uważany za niemożliwy do wykonania.

Źródło: https://www.gamingbible.co.uk/news/games-streamer-defeats-toughest-dark-souls-bosses-without-attacking-20210708

Tagi: ciekawostka Dark Souls gameplay