Retro Highway wjeżdża na konsole. Zwiastun premierowy gry kojarzącej się z Road Rash

News
526V
Retro Highway wjeżdża na konsole. Zwiastun premierowy gry kojarzącej się z Road Rash
Bartosz Dawidowski | 26.10.2021, 14:34

Retro Highway to tytuł, który powinien zainteresować fanów gier pokroju Road Rash i starych, arcade'owych wyścigów. Tytuł właśnie wylądował na Xbox One. W drodze jest też wydanie dla Switch.

Retro Highway zaczynało 3 lata temu żywot na smartfonach (wydania na systemy iOS/Android), a teraz trafiło również na Xbox One.

Retro Highway to atrakcja dla osób pamiętających pierwsze odsłony serii Road Rash i stare, 16-bitowe, arcade'owe ścigałki. Tytuł od studia GearHead Games, w którym pędzimy na złamanie karku różnymi motocyklami po bezkresnych autostradach, już zgarnia pierwsze oceny w wideorecenzjach w wydaniu na Xbox One. Kanał Gamer Guys  wystawił tytułowi 9,2/10, nazywając Retro Highgway "jedną z najlepszych retro ścigałek na tej generacji konsol". Zachwytów nie szczędzi też The Indie Gaming Guild, które wystawiło tytułowi 9/10.

Twórcy Retro Highway nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Deweloperzy już zapowiedzieli, że zamierzają wydać ten tytuł na Nintendo Switch w ostatnich tygodniach 2021 roku. Niestety studio nie przedstawiło jeszcze informacji na temat możliwego wydania gry na PlayStation 4.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych