Wyprzedaże na Steam oficjalnie. Valve ujawnia terminy wielkich promocji do końca 2021 roku

Promocje gier
1765V
Wyprzedaże na Steam oficjalnie. Valve ujawnia terminy wielkich promocji do końca 2021 roku
Bartosz Dawidowski | 26.10.2021, 12:01

Jeśli myślicie o zakupach świeżych gier na PC, to warto się wstrzymać jeszcze moment. Na Steam już w najbliższych dniach ruszą wielkie wyprzedaże.

Jak co roku terminy wyprzedaży urządzanych przez Valve na Steam wyciekają przed oficjalnymi zapowiedziami. Tym razem firma postanowiła sama nie robić z tego wielkiego sekretu i szybko ujawnić swoje wyprzedażowe plany. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, kiedy przeprowadzone zostaną kolejne akcje promocyjne. Zaczniemy od Halloween Sale, które rozpocznie się już 28 października. Później, w listopadzie czekać będzie na nas coroczna jesienna wyprzedaż, a rok zamkniemy promocją świąteczną, która zacznie się 22 grudnia.

Terminy wyprzedaży na Steam w 2021 roku:

  • Steam Halloween Sale: 28 października - 1 listopada 2021 r.
  • Steam Autumn Sale: 24 - 30 listopada 2021 r.
  • Steam Winter Sale: 22 grudnia - 5 stycznia 2022 r.

Terminy wyprzedaży zostały już oficjalnie ujawnione w dokumentacji przedstawionej na SteamWorks. Możecie ją znaleźć tutaj.

Jeśli już jesteśmy w temacie gier dystrybuowanych poprzez Steam, to sprawdźcie jak wyglądał ranking sprzedaży dotyczący minionego tygodnia. Okazuje się, że nadal mocno trzyma się w nim polska produkcja The Riftbreaker.

Źródło: https://www.rockpapershotgun.com/valve-confirm-steam-autumn-winter-and-halloween-sale-dates?

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych