Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 26.10.2021 12:01
Wyprzedaże na Steam oficjalnie. Valve ujawnia terminy wielkich promocji do końca 2021 roku
1673V

Wyprzedaże na Steam oficjalnie. Valve ujawnia terminy wielkich promocji do końca 2021 roku

Jeśli myślicie o zakupach świeżych gier na PC, to warto się wstrzymać jeszcze moment. Na Steam już w najbliższych dniach ruszą wielkie wyprzedaże.

Jak co roku terminy wyprzedaży urządzanych przez Valve na Steam wyciekają przed oficjalnymi zapowiedziami. Tym razem firma postanowiła sama nie robić z tego wielkiego sekretu i szybko ujawnić swoje wyprzedażowe plany. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, kiedy przeprowadzone zostaną kolejne akcje promocyjne. Zaczniemy od Halloween Sale, które rozpocznie się już 28 października. Później, w listopadzie czekać będzie na nas coroczna jesienna wyprzedaż, a rok zamkniemy promocją świąteczną, która zacznie się 22 grudnia.

Terminy wyprzedaży na Steam w 2021 roku:

  • Steam Halloween Sale: 28 października - 1 listopada 2021 r.
  • Steam Autumn Sale: 24 - 30 listopada 2021 r.
  • Steam Winter Sale: 22 grudnia - 5 stycznia 2022 r.

Terminy wyprzedaży zostały już oficjalnie ujawnione w dokumentacji przedstawionej na SteamWorks. Możecie ją znaleźć tutaj.

Jeśli już jesteśmy w temacie gier dystrybuowanych poprzez Steam, to sprawdźcie jak wyglądał ranking sprzedaży dotyczący minionego tygodnia. Okazuje się, że nadal mocno trzyma się w nim polska produkcja The Riftbreaker.

Źródło: https://www.rockpapershotgun.com/valve-confirm-steam-autumn-winter-and-halloween-sale-dates?

Tagi: Halloween Steam Valve wyprzedaż